Jakiś czas temu media obiegła informacja o starciu freak fight'ów podczas jednej z tegorocznych gali KSW. W oktagonie zmierzyć się mieli aktor oraz były kulturysta Martyn Ford oraz Sajad Gharibi zwany przez media “Irański Hulk”. Włodarze federacji nie potwierdzili tej informacji, chociaż prawdą jest, że Ford podpisał kontrakt z KSW. Pojawienie się Irańskiego Hulka w klatce byłoby nie lada gratką dla wszystkich chcących sprawdzić, jak naprawdę wygląda olbrzym.

Niektórzy twierdzą, że jego zdjęcia są podrasowane w Photoshopie, więc byłaby to świetna okazja, aby się przekonać jak jest naprawdę. Jedno jest pewne - Sajad Gharibi chce zrobić karierę w MMA, a teraz zagraniczne media piszą, że chętny do walki przeciwko niemu jest Romario dos Santos Alves, czyli "Hulk" z Brazylii, który już podjudza Gharibiego i mówi, że oderwie mu głowę. Romario był chudym ochroniarzem, dopóki nie trafił na siłownię. Przy pomocy zastrzyków, jest teraz dumnym posiadaczem bicepsa mierzącego 63,5 cm.

Z pewnością walka tych gigantów byłaby niemałym widowiskiem i przyciągnęłaby wiele osób. Jeśli miałoby do niej dość, to któryś z panów będzie musiał albo zrzucić wagę, albo zrobić porządną masę, ponieważ Brazylijczyk waży 104 kg, a Irańczyk 175 kg. Póki co Sajad wciąż czeka na to, by podpisać kontrakt na swoją pierwszą walkę w MMA. Czy plotki odnośnie walki tych feaków okażą się prawdziwe?

Komentarze (4)
salvi00

Synthol hulk %-)

A ten iranski calkiem niezły golem.

1
lordknaga

tluszcz vs synthol, tego jeszcze nie grali :-D

3
GWookie

strach dotknac tego syntholowa, dostalby trepa w bicepsa i mogloby sie to skonczyc niezla powodzia olejku i syfu.

1
domosos

d****i jak widać nie brakuje na tym swiecie.

0