Kulturysta kategorii Men's Open Vlad Suhoruchko już niedługo ponownie pojawi się na scenie. W ten weekend zobaczymy go na 2022 Mr. Big Evolution Pro. Ukraiński kulturysta udowodnił, że może śmiało równać się z elitą, kiedy w 2020 roku zdobył drugie miejsce na Romania Muscle Fest Pro za Regan Grimesem. W ubiegłym roku z kolei zajął czwarte miejsce w Portugal Pro i Europa Spain Pro. To wystarczyło, aby zakwalifikować się do rywalizacji na Mr. Olympia w 2021 roku.

Niestety jego ambitne plany legły w gruzach po tym, jak pojawiły się problemy z wizą. Postawił sobie za punkt honoru, ponownie zakwalifikować się i wystartować w tym roku w grudniu. Aktualnie Vlad waży na czczo 124 kilogramy i ostatnim zdjęciem niejako ostrzegł swoich rywali, że mają się kogo bać.  Zdjęcie jego wyżyłowanych nóg mówi wszystko.

W ten weekend zapowiada się niezły pojedynek pomiędzy nim a Chorwatem Petar Klančirem, który jest spragniony zwycięstwa po tym, jak nie udało mu się zdobyć zaproszenia na Olympię w swoim ostatnim występie. Podobnie jak Vlad, Klančir borykał się w przeszłości z problemami wizowymi. Kolejnym groźnym rywalem jest Andrea Presti, który był niesamowicie bliski zdobycia złota na New York Pro w 2022 rok, ale przegrał z Blessing Awodibu. Suhoruchko ma ciekawą sylwetkę i niesamowitą waskularyzację. Czy zachwyci sędziów w ten weekend? Jeśli tak, to konkurs Mr. Olympia będzie miał nowego zawodnika na scenie.

Komentarze (3)
_GANGSTA_

Dziwne proporcje nogi takie krotkie a gora jakas wydluzona

2
ojan

Czy takie żyły Wam się podobają? Bardziej podoba mi się rzeźba mięśni bez aż tak widocznych żył!

2
LiptonS

Genetyka

1