SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11204 Napisanych postów 60625 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 699596
Henel91
Siemaa ktoś poleci jakas dobra oxe w jaka firmę całować bo chce dodać do propka 20 androchem i 20 ions

Androchem , DNA , Nanda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4934 Napisanych postów 6339 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116164
Oxe Ions jadłem i polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 351 dni Przeczytanych tematów 438
oxa ions bdb. vertex gdzies byly badania ponad 9mg. co do samych odczuc miedzy labami to tez sprawa indywidualna. trzeba spojrzec w organizm. z tego co sie orientuje z testem do gory idzie tez estro. a u mnie z estro idzie prolka(nie wiem czy to norma- mowie o swoim organizmie). dlatego tez czasem wbijam i czuje sie jak smiec... a to nie wina srodkow tylko organizm szaleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 4127 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289531
Tak sie czasami dzieje , ze jak estro wysoko to pociągnie tez prolke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 235 dni Przeczytanych tematów 95
witam.. słyszał ktoś o c.k. labs... w moim pewnym źródełku pojawił się tran i trzeba okiełznać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2171 Napisanych postów 3999 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 93628
Henel91
Siemaa ktoś poleci jakas dobra oxe w jaka firmę całować bo chce dodać do propka 20 androchem i 20 ions

Lecialem tą i ta. Bez różnicy jak dla mnie. Ale 40 oxy to trochę mało. Chyba że jesteśmy kobieta lub ważysz 75 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 246 dni Przeczytanych tematów 379
Chodziło mi 40 propka i do tego dobrać chce oxe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Na forum 310 dni Przeczytanych tematów 339
GENAMED PHARMA- często są wyj**ki na metę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8245 Napisanych postów 14197 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314348
Nie ma wyj**ek bierz smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 65 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1470
Henel91
Chodziło mi 40 propka i do tego dobrać chce oxe

Pomiajac fakt ze prop za krótko to oxa ionsowska kozacka jadlem listopad/grudzien i robilo konkretnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Dzem