SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 223 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32004
Jak u was z odczuciami po iniekcji vertexa,u mnie aktualnie 6ciu chłopów odstawilo vertexa,kazda iniekcja mega bolesna,zaczerwienione miejsca,podczas wpuszczania oleju pali ogniem,u dwoch po inkiecji goraczki.
Bija różne rzeczy,cypio, npp,prop,trenE.
Ale zrezygnowali i przeszli na inne laby,bo vertex urywal doopy.
1

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8193 Napisanych postów 14132 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 313973
Nigdy wcześniej nie było problemu ale teraz u mnie głównie sky andro genamedu lecą chłopaki a vertexa tylko jeden suste dziabie ale nie słyszałem żeby narzekał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17964
Jak tam.neta z dna dziala warto?

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 3105 Napisanych postów 12785 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361161
bury14
Jak u was z odczuciami po iniekcji vertexa,u mnie aktualnie 6ciu chłopów odstawilo vertexa,kazda iniekcja mega bolesna,zaczerwienione miejsca,podczas wpuszczania oleju pali ogniem,u dwoch po inkiecji goraczki.
Bija różne rzeczy,cypio, npp,prop,trenE.
Ale zrezygnowali i przeszli na inne laby,bo vertex urywal doopy

ja mialem to samo na suscie i znajomy mial ten sam batch susty - taka sama tragedia.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8535 Napisanych postów 42405 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 790640
Kolega je metę dna i chwali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 513 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 65952
marsaw801
Jak tam.neta z dna dziala warto?

Popatrz kilka stron do tyłu, codziennie ten sam temat od roku albo więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8535 Napisanych postów 42405 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 790640
O DNA nie słyszałem złej opinii. Jedna seria tylko była bolesna ale nie jestem w temacie bo ja na nią nie trafiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 240 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 16412
Witam
czy ktos obecnie stosuje lub stosował
Anapolon inj.? i jak to wypada w porownaniu z tabsami ?
z jakiej firmy dobry sprawdzony ?

Zmieniony przez - alex79 w dniu 2020-08-29 22:32:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2160 Napisanych postów 3990 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 93451
Ja stosowałem i wolę tabsy bo środki na gwajakolu robią mi mega stany zapalne. Poza tym nie widzę żadnej przewagi inj nad oralem a Antka inj dobrego ma np melia i Medina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 4113 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289247
Biłem i podjadalem i jakoś nie widzę różnicy ale 50 mg na ml
Na jednorazowa inj to dla mnie trochę za mało . Wole to podzielić i dać 3 x 25 mg ( czyli tabsy lepiej sie sprawdza ) Dużo firm ma dobrego Antka np andro lub soda

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2020-08-29 23:47:06
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

whey deli