SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 475204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28269
Arkus P
Dla równowagi żeby nie było tak cukierkowo, mi trafil się test enan Dna kibel,

w ciagu niecałych 10dni na ktore przypadły dwa szoty dna, estro spadlo z 52 na 20 przy normie do 42, kolejne badanie z dzis estro już 9,

no i uprzedzajac marketingowcow którzy zleca się w obronie nieskazitelnej opinii marki, nie twierdzę od teraz że całe dna to gowno itp itd,
jestem w stanie zrozumiec że jest to ug i wpadki się zdarzaja, nawet najlepszym, nawet tym legalnym markom,
ale nie jest tak cudownie, pieknie i idealnie jak mozna tutaj przeczytać

Toś mnie pocieszył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1156 Napisanych postów 2950 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78556
Arkus P
Dla równowagi żeby nie było tak cukierkowo, mi trafil się test enan Dna kibel,

w ciagu niecałych 10dni na ktore przypadły dwa szoty dna, estro spadlo z 52 na 20 przy normie do 42, kolejne badanie z dzis estro już 9,

no i uprzedzajac marketingowcow którzy zleca się w obronie nieskazitelnej opinii marki, nie twierdzę od teraz że całe dna to gowno itp itd,
jestem w stanie zrozumiec że jest to ug i wpadki się zdarzaja, nawet najlepszym, nawet tym legalnym markom,
ale nie jest tak cudownie, pieknie i idealnie jak mozna tutaj przeczytać

Nie możliwe bo taki jeden tu pisał że enan dna działanie książkowe i to pisał nawet nie jeden raz
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1637 Napisanych postów 11933 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155332
No to widzisz, niemożliwe staje się możliwe ;)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28269
Jaki numer serii i data tego enana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1637 Napisanych postów 11933 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155332
12.2022
00301
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jeśli test nie działa to szkoda gadać, na konkurencyjnym forum piszą dużo złego o DNA , mam zapasy na dwa lata , jestem mistrzem biznesu kur... zainwestować tyle kasy w jeden lab. Jeśli to prawda że testy nie dzialaja to chłopak i jesteście mistrzami pimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1156 Napisanych postów 2950 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78556
Z tego co wiem to testy działają. Może akurat Arkus trafił na gorsze rozlanie. A co do ostatniego zdania możesz mieć trochę racji
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Pogonie to puki fama nie poszła w Polskę i pimp na wysokim poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1061 Napisanych postów 21946 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 337287
hahaha było zbyt piękne żeby było prawdziwe , od tego pimpu co niektórych to aż oczy bolały , wszystko super , extra idealne jak by coś innego , cudownego było niz w innych dobrych ug...
ciekawe czy tylko drobna wpadka jak wielu sie zdarzylo czy jednak coś więcej

Zmieniony przez - wincol w dniu 2019-09-09 20:57:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 210279
limafne
Jeśli test nie działa to szkoda gadać, na konkurencyjnym forum piszą dużo złego o DNA , mam zapasy na dwa lata , jestem mistrzem biznesu kur... zainwestować tyle kasy w jeden lab. Jeśli to prawda że testy nie dzialaja to chłopak i jesteście mistrzami pimpu.
Jeśli to prawda to się w k***..właśnie wziąłem 2 flakony tego enana .Ci co robią pimp i wiedzą o tym że poszedł lewy wypust to od razu powinni iść do skreślenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WPC zestaw