SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4203437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 100 Wiek 38 lat Na forum 143 dni Przeczytanych tematów 2488
prz1993
A jakby była napisana data do 2030, to mógłbyś wbijać spokojnie za 6 lat, nie?

Dla mnie może być nawet data z bitwy pod Grunwaldem jak w środku będzie co ma być
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21740 Napisanych postów 30943 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 872551
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 100 Wiek 38 lat Na forum 143 dni Przeczytanych tematów 2488
prz1993
Jasne że tak. Ale kolega wyżej chyba myśli, że w piwnicy dokładne daty klepią, a saa to jak jogurt, dzień po skiśnie

I do wyje-ania a tak na poważnie to mam znajomego farmaceutę i z tymi datami to jest tak, że termin przydatności regulują różne przepisy i tylko dlatego drukuje się na nich datę. Środek aktywny substancji pozostaje aktywny jeśli jest przechowywany w normalnych warunkach. Czasem nawet w aptece są promocje na leki/suplementy z krótkim terminem ważności bo już nie mogą tego sprzedawac i utylizacja tego kosztuje bardzo dużo i chcą się tego pozbyć, a nie dlatego że nie będzie działać. Kiedyś pamiętam jeszcze metka z jelfy mi została ta po 5mg to chyba z 7lat po terminie na niej leciałem i było ok.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96228 Napisanych postów 366784 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1676076
Wojsko trzyma w magazynach leki po terminie nawet kilka lat
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 451 Napisanych postów 1104 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 23349
BarteQ BQ
prz1993
Jasne że tak. Ale kolega wyżej chyba myśli, że w piwnicy dokładne daty klepią, a saa to jak jogurt, dzień po skiśnie

I do wyje-ania a tak na poważnie to mam znajomego farmaceutę i z tymi datami to jest tak, że termin przydatności regulują różne przepisy i tylko dlatego drukuje się na nich datę. Środek aktywny substancji pozostaje aktywny jeśli jest przechowywany w normalnych warunkach. Czasem nawet w aptece są promocje na leki/suplementy z krótkim terminem ważności bo już nie mogą tego sprzedawac i utylizacja tego kosztuje bardzo dużo i chcą się tego pozbyć, a nie dlatego że nie będzie działać. Kiedyś pamiętam jeszcze metka z jelfy mi została ta po 5mg to chyba z 7lat po terminie na niej leciałem i było ok.


Osobiście biłem omke 8 lat po terminie działała ładnie
3

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 552 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9263
BarteQ BQ
prz1993
Jasne że tak. Ale kolega wyżej chyba myśli, że w piwnicy dokładne daty klepią, a saa to jak jogurt, dzień po skiśnie

I do wyje-ania a tak na poważnie to mam znajomego farmaceutę i z tymi datami to jest tak, że termin przydatności regulują różne przepisy i tylko dlatego drukuje się na nich datę. Środek aktywny substancji pozostaje aktywny jeśli jest przechowywany w normalnych warunkach. Czasem nawet w aptece są promocje na leki/suplementy z krótkim terminem ważności bo już nie mogą tego sprzedawac i utylizacja tego kosztuje bardzo dużo i chcą się tego pozbyć, a nie dlatego że nie będzie działać. Kiedyś pamiętam jeszcze metka z jelfy mi została ta po 5mg to chyba z 7lat po terminie na niej leciałem i było ok.

Ostatnio w tv pokazywali jogurty firmy Zott, jak kończyła się data,lub były już po,wracały z polski do Niemiec mieszano je z tymi obecnie wyprodukowanymi i wracały do nas. Od tamtej pory tej firmy unikam jak diabeł święconej wody.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 552 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9263
Arikes
Panowie zamówiłem cypka z monster lab ale brak daty na nim to normalne?

Może się wkraść literówka na boldzie Andro?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 451 Napisanych postów 1104 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 23349
Arikes
To pewnie rok może leżeć w ciemno a później już loiteria żeby się nic nie zadziało po wbiciu


W ciemnym miejscu w temp normalnej i po 10 latach będzie działać
2

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 451 Napisanych postów 1104 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 23349
Wellona też niema dat na sokach

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 54 dni Na forum 53 dni Przeczytanych tematów 621
Jestem całkowicie zielony w temacie gh, hgh, insy

Endogenic hgh wychodzi dużo taniej niż apteczny omnitrope, jakieś opinie i porównanie?
Gh rozumiem Chinczyk dużo słabszy niewarty uwagi?

I jakich labow mamy inse?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium