SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 879 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28907
lodzianin1
W jakim celu sam się cytujesz?

Pomyłka, chciałem edytować i zmienić bólem na biłem, a nacisnąłem cytowanie ot cała kałabania

Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2020-06-11 11:13:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 319 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 6058
krotki masteron - Ions czy Vertex?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46019 Napisanych postów 292191 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1432452
Cena /wygoda oba będą ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 152 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1962
Co się stało ze stroną Revolt Labs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1670 Napisanych postów 1303 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 162990
Mała laurka dla Androchem za One Ripa. Bardzo fajny mix. Bite tylko 0.7ml e2d i działa świetnie. Co do DNA... Biłem jakieś 20tyg bolda Andro i wpływ na estro bardzo duży (ubijał). Po przejściu na DNA E2 wystrzeliło w górę, dosyć szybko.
Master Vertex, Wellona ok.
NPP Wellona, Panax ok.
To tyle z ostatnich doświadczeń.

Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2020-06-11 13:07:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 156 dni Przeczytanych tematów 493
diablo1
Baaardzo kolorowo brzmią te pochwały dna. Używam teścia tej firmy i jest ok żeby na mnie ktoś nie naskoczyl ale kolega strasznie przekolorowal potem zadając trochę podstawowe pytania.
A co do reszty pytań to raczej nie w tym dziale. Lecę menta nexiuma i po 1 strzale jakoś nie zrobiło ze mnie mr olimpia, baaa nawet po tygodniu nie. Trochę za wczesnie żeby tak to oceniać a tym bardziej po 1 strzale.

No jak nexiuma bijesz to sie nie dziwie ze nie ma efektu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 208 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 8690
Martin9999
diablo1
Baaardzo kolorowo brzmią te pochwały dna. Używam teścia tej firmy i jest ok żeby na mnie ktoś nie naskoczyl ale kolega strasznie przekolorowal potem zadając trochę podstawowe pytania.
A co do reszty pytań to raczej nie w tym dziale. Lecę menta nexiuma i po 1 strzale jakoś nie zrobiło ze mnie mr olimpia, baaa nawet po tygodniu nie. Trochę za wczesnie żeby tak to oceniać a tym bardziej po 1 strzale.

No jak nexiuma bijesz to sie nie dziwie ze nie ma efektu

To Nexium taki zły, czy słaby? Od kiedy znowu się tak stało?

Umysł...duch i ciało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1330 Napisanych postów 22394 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357099
Nexium cały czas działa jak trzeba wszystko ale jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia to takie głupoty pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 190
Siema jakieś opinie o boom labs na księdze ryjow mocno chwalona? Ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi wyrobami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 13466 Napisanych postów 24755 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 774388
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya