SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
lodzianin1
W jakim celu sam się cytujesz?

Pomyłka, chciałem edytować i zmienić bólem na biłem, a nacisnąłem cytowanie ot cała kałabania


Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2020-06-11 11:13:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8849
krotki masteron - Ions czy Vertex?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Cena /wygoda oba będą ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2007
Co się stało ze stroną Revolt Labs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
Mała laurka dla Androchem za One Ripa. Bardzo fajny mix. Bite tylko 0.7ml e2d i działa świetnie. Co do DNA... Biłem jakieś 20tyg bolda Andro i wpływ na estro bardzo duży (ubijał). Po przejściu na DNA E2 wystrzeliło w górę, dosyć szybko.
Master Vertex, Wellona ok.
NPP Wellona, Panax ok.
To tyle z ostatnich doświadczeń.


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2020-06-11 13:07:15
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1018
diablo1
Baaardzo kolorowo brzmią te pochwały dna. Używam teścia tej firmy i jest ok żeby na mnie ktoś nie naskoczyl ale kolega strasznie przekolorowal potem zadając trochę podstawowe pytania.
A co do reszty pytań to raczej nie w tym dziale. Lecę menta nexiuma i po 1 strzale jakoś nie zrobiło ze mnie mr olimpia, baaa nawet po tygodniu nie. Trochę za wczesnie żeby tak to oceniać a tym bardziej po 1 strzale.


No jak nexiuma bijesz to sie nie dziwie ze nie ma efektu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 280 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10662
Martin9999
diablo1
Baaardzo kolorowo brzmią te pochwały dna. Używam teścia tej firmy i jest ok żeby na mnie ktoś nie naskoczyl ale kolega strasznie przekolorowal potem zadając trochę podstawowe pytania.
A co do reszty pytań to raczej nie w tym dziale. Lecę menta nexiuma i po 1 strzale jakoś nie zrobiło ze mnie mr olimpia, baaa nawet po tygodniu nie. Trochę za wczesnie żeby tak to oceniać a tym bardziej po 1 strzale.


No jak nexiuma bijesz to sie nie dziwie ze nie ma efektu


To Nexium taki zły, czy słaby? Od kiedy znowu się tak stało?

Umysł...duch i ciało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
Nexium cały czas działa jak trzeba wszystko ale jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia to takie głupoty pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 320
Siema jakieś opinie o boom labs na księdze ryjow mocno chwalona? Ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi wyrobami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21363 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868864
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium