SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 324108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7829
Siema w jaki lab teraz warto celowac chce teścia cypip bolda A ziomek metę I cypio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 676 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 44710
Aras84
daniel98765
Panowie susta dna laboratory? Ewentualnie genamed, nexium, verdex?

Nexium, Vertex, Genamed z tych labow bilem susty i wszystkie dzialalby bardzo dobrze.

Nexium od lat na propsie. Nigdy nie zawidolem sie na ich srodkach.
Vertex w moim otoczeniu same dobre opinie i rewelacyjna cena.
Genamed od zawsze to powtarzam cena i jakosc lab na rynku bezkonkurencyjny od lat.
Trzy pewniaki z czego dwa na rynku od dobrych kilku lat.

skyboom
KimDzongUn
krzykacz
KimDzongUn
masteron bioniche czy malaya który lepszy?

Ostatnio brałem Bioniche master p + npp w cyklu.

i zadowolony byłeś? droste med z bioniche to jest krótki master tak?

osobiście nigdy masetera nie biłem, ale dobry znajomy teraz leci dłuższy czas długiego z ions i bardzo zachwala

J/w, z Ionsa master krotki tak samo jak dlugi dziala bdb
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 676 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 44710
OpatGD
Siema w jaki lab teraz warto celowac chce teścia cypip bolda A ziomek metę I cypio

Nexium oraz Ions Pharmacy moje ulubione i sprawdzone w ostatnim czasie ktorych sie trzymam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 319 Napisanych postów 950 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26593
Muad"Dib
flex1976
Muad"Dib
Państwo a co by brali, o testa prop. pytam? Propitrex150(Concentrex Laboratories) 150mg/ml czytam na zagranicznych forach że jest dobrze ale 150mg na pewno tam niema, albo Test-Prop 100 Genesis? ewentualnie PHARMA LAB?

Szukaj czegos pewniejszego , choć prop to zapewne będzie tylko zależy w jakim stężeniu

W co celować jeśli o krótkiego testa chodzi? Nie mam ruchu za bardzo, więc może będę musiał zadowolić się tym co mam w zasięgu. Może będzie też opcja jednorazowa coś aptecznego z Polski dostać, ale to tez na dniach wyjdzie.

prop z vertexa kolega wlasnie bije i bdb
daniel98765
Panowie susta dna laboratory? Ewentualnie genamed, nexium, verdex?

3ostatnie pewniaki

OpatGD

cypio nexium bije ciagle kozak.....meta vertex ostatnio jedzona bez zastrzezen...sproboj ionsa iniekcyjnej 0,5ml dziennie wystarczy wychodzi ekonomicznie a i efektywnie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wbijasz lub wbijales moze ta mete inj Ionsa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 319 Napisanych postów 950 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26593
hgh-line
Wbijasz lub wbijales moze ta mete inj Ionsa ?

juz pare ladnych tyg bije...50mg dziennie starcza z nawiazka wiecej by chyba rozerwalo....nawet nie wiem ile tyg juz ale szczesliwi czasu nie licza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1662 Napisanych postów 5988 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73609
OpatGD

Bioniche,
BM,
Ostatnio bije tescie z Moderiona i tez sa ok.

KimDzongUn
masteron bioniche czy malaya który lepszy?

Wybral bym bioniche.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4378 Napisanych postów 43091 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 535112
OpatGD

Jak masz dojście to celuj w Androchem , Nanda , Nexium , DNA i Kuwait mają bardzo dobre i pewne srodki... Ty i twój ziomek będziecie zadowoleni...

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25632 Napisanych postów 260189 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332560
OpatGD

Do czego masz dojście bo firm jest od groma

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 266 Napisanych postów 4170 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83292
Panowie akurat mi się master Prop nexium skończył, A mam domstica i andro w domu i zastanawiam się które wybrać bo pamiętam że domestic dawniej dobra robotę robił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1