SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać,vol 4

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142215

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Ważne informacje. Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 26605 Napisanych postów 261881 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1337080
Krótko zwięźle i na temat bez pimpowania i spamowania co działa ,a co nie.Pimp i spam=BAN

http://www.sfd.pl/POLSKIE_REALIA__czyli_co_warto_brać,_vol.3-t891856.html

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2013-02-10 17:08:48

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2013-02-10 17:10:31

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 26605 Napisanych postów 261881 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1337080
Wosek enana wcześniej leciałem cido,atoma i phoenixa oba ug działały.Cido samemu kupowałem w Egipcie i było ok,jak zwykle zresztą.
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2145
ja cido nigdy wiecej nie zakupie...bilem 750mg tyg i zero efektu ;) a sam wyciagnalem z apteki w sharmie ;) lodzianin1 ale teraz wchodze na ena z deca wlasnie tej samej firmy co propa bilem Iron G...kolezka bije 8 tydz i sobie chwali chociaz na poczatku tak jak ja podchodzil sceptycznie. pozyjemy zobaczymy...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
ja cido kupowałem sam 4 razy i zawsze było ok,ale mam w Hurgadzie zaufanego aptekarza zawsze ma do wyboru ori i kopie,jak on to mówi.Zawsze mixa mówił abym nie brał bo lipa,ten co go miał.Ja zawsze cido patrzyłem równiutko ponalewane i wszystko ok.
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7785
Mietek Malay Tiger 10mg klepie należycie? I jaki prop na chwilę obecną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3016 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40954
lodzianin1
Wosek enana wcześniej leciałem cido,atoma i phoenixa oba ug działały.Cido samemu kupowałem w Egipcie i było ok,jak zwykle zresztą.

Co do enana leciałem ANDROLAB i PMP oba bezbolesne. ANDRO trochę lepiej wypada od PMP.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
po prostu zle trafilem...kumpel jak wbil do apteki w sharmie po cido tylko ze rok pozniej to uczciwy aptekarz sie zapytal czy chce fake czy org :) roznica w cenie spora byla... wiec zalezy jak kto trafi :) a mietek malay kopie.

Zmieniony przez - yaqbuu w dniu 2013-02-10 17:34:08
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 127
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3016 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 40954
Załóż swój temat a nie spamujesz w tym dziale.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 127
...
Napisał(a)
Początkujący
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malay Tiger mietek 10mg

Następny temat

M-DROL solo na początek?

aerofull