SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać,vol 4

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 228817

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Acidhatredy
W co ekonomicznego warto się ładować jeśli chodzi o:
-Cypa/Enana
-Deke
-Mete

Wcześniej biłem enan i deke z unigena + meta foxa i było spoko ale szukam czegoś bardziej ekonomicznego.


kwestia do czego masz dostęp, fox jest ok. Cypio, deka, meta z PMP działają bardzo dobrze, cały czas ten sam poziom. Ciemne butelki Bioniche również bardzo dobre. Z droższych wersji balkan, alpha jeśli masz dostęp i kasę.


wosek700
czyli najpewniej brac pmp niz bioniche?


oba bardzo dobre propy, myśle że bez większego znaczenia którego wybierzesz to będziesz zadowolony

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_USA._LLC_temat_zbiorczy_-t920264-s3.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17784
Witam który prop najlepszy z tych 3??
Prop Dose
Prop Atomic Labs
Prop Biosira

I winko oral z foxa 10mg dobre?? pakowane po 30 tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
atomic, dose, biosira w tej kolejności. Winko tab ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do mojej wczesniejszej opini o dose ze nie boli to zmienilem zdanie . Zalezy od miejsca iniekcji , wczoraj mi prawie dupe urwało .

Dose OK
Bałkan OK

Za miecha malaya bede testowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 1353 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105804
ponawiam
SięNiePoddawaj
winstrol z global labs? biore go 3 tydzien. To moja pierwsza kuracja i wydaje mi sie ze wgl nie działa teścia czuje a winstrol? jak mozna winstrol odczuc? jedynie co to skurcze mnie często łapią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Enan
co do mojej wczesniejszej opini o dose ze nie boli to zmienilem zdanie . Zalezy od miejsca iniekcji , wczoraj mi prawie dupe urwało .

Dose OK
Bałkan OK

Za miecha malaya bede testowal



Enan co z malaya zamierzasz aplikowac ?:)

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61908
Jezeli bijesz w ten sam miesien iles razy i jest okej
A za ktoryms razem urywa dupe to nie ma co szukac przyczyny w towarze

Odnosnie cypio
Dose dziala ale w moim przypadku na prawej nodze czuc dyskomfort, czego nie ma na lewej, lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
Hej. Co byście dorzucił do bold+ cypio w grę wchodzi master lub oxa. Środki genesis bold i cypio wchodzą pięknie .5 tydzień zaczynam czuć bold ubicie żyła apetyt muszę hamować :) chce ubic jeszcze lepszą zylke zrobić

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakie sterydy na dzien dzisiejszy mozna kupic w polskiej aptece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170687
Prolo, omka, deca

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl metki,celem masa /a rowerek treningowy

Następny temat

M-DROL solo na początek?

WHEY premium