SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać,vol 4

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230297

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14520
Bił ktoś tren enan z Venom Lab jest tam podobno 250mg/ml ale jak w rzeczywistości macie jakies info na jego temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Miałem dać znac co z metka Genesis. u mnie po tygodniu, dawka 30 mg dziennie : apetyt na plus masakra, siła, poszła, pompa jest, czyli jest dobrze . Zwiększe do 40 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Doswiadczenie jednej osoby wiec nie jest to jakos super miarodajne.
Jak masz mniej kasy to bralbym DB Pharma, jak wiecej to mozesz wziac Malaya, tylko czy efekty beda jakos szczegolnie wieksze ?? z tego co mi ktos relacjonuje to nie, a kilka zloty w kieszeni zawsze zostanie, ktore mozna na cos innego przeznaczyc.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1321
Ktos sie jeszcze na.temat enana phoenixa.wypowie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Tescie phoenixa byly ok, dla niektorych bolace (nawet bardzo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1321
Przybilem jeden strzal(w poniedzialek) enan phoenoxa i napie**ala troche dupsko ogolnie samopoczuie spadlo teraz i rozbity jestem (moj 1st cykl)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Przyzwyczai sie organizm, nigdy mnie fenix nie bolal

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
Biłem cypio Phoenixa ok rok temu i działał bdb, zero jakiegokolwiek dyskomfortu po zastrzyku,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
tak jest jak pierwszy cykl w zyciu. standard. po aptece mialem ciezko przed komp siedziec

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Ja bilem enana phoenixa przed wakacjami i mocno bolal chociaz przewaznie wiekszosc srodkow mnie nie boli. W ogole w tedy jakos po wszystkim co mialem mocno cierpialem (lecial jeszcze cyber trea a i e)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl metki,celem masa /a rowerek treningowy

Następny temat

M-DROL solo na początek?

WHEY premium