SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać,vol 4

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 228754

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
krejtos1
dzieki chłopy. Żeby nie było off topu wbilem wczoraj propa balkana i dupa boli


Wbiłem już 20 amp propa balkana w uda i zero dyskomfortu.
A wlasnie słyszałem, że zawsze boli

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
mnie nigdy nie bolał, zreszta ani susta ani enan. jedynie lekki dyskomfort
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
usiedzieć cięzko, ale co tam no pain no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
rkarpinski, Ty wbijales chyba balcana, ja wbilem bałkana to po 2 propach nie widzialem sensu bic dalej, zmienilem bodajze wowczas na phoenixa ktory tez bolal ale mniej.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja po enanie phenixa siedziec nie moglem. dupa spuchnieta, bol kilka dni. jak widac mocno indywidualne kwestie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
To ja dam wam małe porównanie, nie będe pisał na przykładzie konkretnego labu, ale np biję sobie propa w uda, dupę itp, nie boli nic. Wbiłem ostatnio w bark to urywa rękę po tym samym propie. Wbijam tren w nogi z propem i zero bólu Wbijam sam tren w bark, ręka napier papier. Wino waliłem w tyłek nic się nie działo, przybiłem raz w nogę to opuchnięta i czerwona. Zależy od miejsca iniekcji i wykonania samej iniekcji. Co prawda są środki ktore gdzie byś nie przybił to i tak będzie urywało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
mix pmp dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Przegladalem kilka tematow i opinie sa rozne. Jedni zadowoleni inni nie. Popytaj w realu jak masz kogo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja bym sie nie bal uderzyc w mix w nowej szacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
masz fotke tego w nowej szacie bo nie wiem o ktorym mowa? :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl metki,celem masa /a rowerek treningowy

Następny temat

M-DROL solo na początek?

WHEY premium