Bardzo lubimy przedstawiać Wam metamorfozy sylwetek, które znajdziemy w sieci. Dla wielu osób jest to dowód na to, że da się schudnąć, nawet mimo pewnych przeciwności losu. Jedną z ostatnich przemian jest trwająca aż 21 lat transformacja Adriana Pietrariu. Zawodnik naturalnej kulturystyki pochwalił się nią na Instagramie. Jak widać można zbudować niesamowitą sylwetkę z dość sporą masą mięśniową i niską zawartością tkanki tłuszczowej całkowicie naturalnie. Potrzebny jest jednak czas i konsekwencja. 

„21 lat transformacji. Sztuką jest nigdy nie przestawać! Nie bój się pracować. Bądź konsekwentny. Zrozum, że robisz to dla siebie. Nie bój się próbować i ponosić porażki. To proces, którego nie można przestać się uczyć. Nie szukaj szybkiego rozwiązania. Ponieważ szybkie działanie jest dokładnie takie jak ono dosłownie brzmi. Naucz się kochać siebie. Zainwestuj w siebie”.

INBA PNBA, czyli największa naturalna organizacja kulturystyczna kontroluje swoich sportowców poprzez najbardziej rygorystyczne standardy testowania - Światową Agencję Antydopingową (WADA). Każdy sportowiec INBA PNBA, który nie zastosuje się do ich wytycznych, zostanie zbanowany i nie będzie miał możliwości stanąć na scenie zawodów. Naturalni kulturyści przestrzegają ścisłych protokołów żywieniowych i treningowych, zwłaszcza że nie mogą używać sterydów anabolicznych. Co więcej, potrzebują oni więcej czasu na zbudowanie sylwetki godnej zawodnika, niż koledzy na dopingu. Nie ma się co oszukiwać. Sterydy znacznie ułatwiają i przyspieszają budowanie masy mięśniowej i utratę tkanki tłuszczowej. Naturalni kulturyści mogą jednak skutecznie wspomagać się suplementami, co zresztą czynią. Efekty? Sami oceńcie. Wielki szacun za ciężką pracę!

Komentarze (8)
Gorgor

Naturalnie ćwiczył w przypadku zdjęcia po lewej i to wszystko jeśli chodzi o naturalność.

1
LiptonS

Kolega chyba nie zdaje sobie sprawy, jaką sylwetkę można osiągnąć naturalnie.

Zobacz jak wygląd forumowicz aPAWEL, który zajmuje się bieganiem.

https://www.sfd.pl/_PAWE%C5%81_ZERO_KOKSU_-t421703.html 

1
Mati.14..

Czemu nie? Znam ludzi co cwiczą po naście lat naturalnie i wyglądają świetnie, nie każdego wrzucać do jednego worka! Pozdrawiam !

4
_GANGSTA_

A świstak siedzi i zawija w tesreberka.... Ja znam ludzi ktorzy mowia ze sa naturalami bo kazdy chce czuc sie lepszym i wyjatkowym niestety czesto mija sie to z prawdą.

4
avo 21

Nie wiem czy ten gość tutaj zrobił swoją sylwetkę naturalnie, ale można naprawdę znakomicie wyglądać ćwicząc naturalnie. Ludzie jak widzą kto trochę lepiej wygląda zaraz gadają a ciekawe ile wziął. No przecież we wczesnych latach 60 w Polsce chyba nie koksowali a wystarczy popatrzeć na Andrzeja Jasińskiego czy Józka Radziwiłko.

1
Tomas_h11

Niestety kolego rozczaruję cie. Polecam posłuchac podcastu ze św pamieci Januszem Wochem, który opowiada jak rąbali wtedy doping. Oczywiście nie mówię, że wszyscy.

1
avo 21

Do Tomas. To może ja cię kolego też trochę rozczaruję. Jasiński i Radziwiłko startowali w latach 60 tych. A Woch ( znakomity zawodnik notabene) w latach 80 ych. No wtedy to fakt dianabol spożywano jak cukierki.

0
TomQ-MAG

ogolnie jest to do zrobienia;-)
to, ze nie bierze SAA, nie znaczy ze nie stosuje np. spalaczy czy diuretykow

0