Wiele kobiet chce schudnąć, ale unika podnoszenia ciężarów, ponieważ boi się nadmiernego przyrostu masy mięśniowej. Ten mit został już niejednokrotnie obalony na łamach naszego serwisu i nie będziemy się o tym teraz rozpisywać. Naszej redakcji wpadła w oko niezwykła metamorfoza zawodniczki Mistrzostw Świata federacji PNBA. Pochodząca z Włoch Angelica, pochwaliła się efektami 6-letniej ciężkiej pracy na siłowni. Otwarcie mówi o tym, że podnoszenie ciężarów było kluczowym elementem tej transformacji.

Kobieta reprezentowała Włochy na Mistrzostwach Świata  we Florencji w czerwcu, w kategorii bikini INBA, zdobywając pierwsze miejsce i kartę PNBA pro. Zawody były częścią serii Road to Natural Olympia, w której biorą udział zawodnicy z całego świata. Patrząc na zdjęcia porównawcze, aż ciężko uwierzyć, że to jedna i ta sama osoba. Angelika ma piękną, kobiecą i sportową sylwetkę, którą wypracowała ciężkimi treningami na siłowni. Mówi, że nie ma drogi na skróty, a efekty niestety nie przyjdą same. Poleca wszystkim paniom chcącym odmienić swoje ciało, regularną aktywność fizyczną i trening siłowy oraz dobrze zbilansowaną dietę. Cierpliwość i konsekwencja prowadzą do postawionych sobie celów. Jak Wam się podoba metamorfoza Włoszki?

 

Komentarze (7)
lodzianin1

Nie podoba mi się jej sylwetka zupełnie

7
Tomas_h11

Mi też nie

3
_GANGSTA_

Oczywiście jej przemiana jest tak "naturalna" jak jej piersi%-)

6
colin2000

Masakra. 0 kobiecości, kosciotrup :-/

5
skint73

Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego u kobiet jest dopuszczalne (a nawet wręcz wskazane) poprawianie sobie biustu, a u mężczyzn użycie np syntolu jest karane? Przecież i w tym wypadku i w tym chodzi o nienaturalne poprawienie wyglądu/prezencji.

1
colin2000

Dopuszczalne czy nie jedno jest pewne. Obydwa są obrzydliwe.

2
lordknaga

takich rzeczy to nawet sedziowie nie wiedza :-D pewnie dlatego ze cyc = chirurg = doktor a seo zaowdnicy w wiekszosci przypadkow, aplikuja sobie sami i silikon jest trwaly(zostaje na stale) a seo po jakims czasie zostaje przez organizm 'przerobione'

2