SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać,vol 4

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 228910

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
Jaką Primę w tabsach polecacie? może ktoś coś więcej na temat PrimoX'u Biosiry napisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Nie szkoda Ci kasy ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
wolał bym przybić testa niestety nie mogę, nadciśnienie nie pozwala nawet na branie mety 10mg ed dziennie (arytmia i ciśnienie.. jakies dzialanie z lekami? nie wiem.. )jedynie przy oxie czulem sie dobrze, ale celuje teraz w prime (cena/ilosc/dawka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5692
Jak masz takie problemy to z ug bym raczej uważał, nigdy nie wiadomo tak naprawde na co przecież możesz trafić.
Jeżeli chodzi o Prim. w tab będę wchodził ale dopiero w okolicach kwiecień-maj to wtedy mogę sie wypowiedzieć osobiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3217
A jak ma sie primabolan depot jest sens brania?????chodzi o solo ????i jak cos niech ktos napiszcie jakie waliliście firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Kiedys bilem prime bardzo dawno temu. Jesli byla tam prima to dzialanie bez rewelacji. Jesli nie bylo tam primy to byl sam olej. Firmy nie bede pisal ale ogolnie wersji plynnej nie wyprubuje wiecej. Oral moze kiedys ale puki co watpie.

Co do cypio dose czy biosira to aktualnie jestem na biosirze 300mg tygodniowo i sobie chwale. Dose podobno tez dobre ale do mnie jakos nie przemawia ze wzgledow wizualnych. Za to kolezka mowil o propie ze lepszego nie bral.

Korci mnie zeby po tej flaszce przybic jakas 200mg owe cypio zeby sprawdzic czy stezenie 300/ml jest realne ale chyba bardziej boje sie ze zyebie cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Chillos
Mam do wyboru metanabol malay tiger / naposim / i genesis. Czy możecie się wypowiedzieć w co celować i czy ogólnie są to dobre środki ?


Malay.

bulterier1
panowie który tren A lepszy dose czy biosira?


Biosira,
Dose,

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1539
testowal ktos trena z Bp?? mam dostep i nie wiem czy go brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dobry tren, jednak też bardzo drogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
szczepanNR
wolał bym przybić testa niestety nie mogę, nadciśnienie nie pozwala nawet na branie mety 10mg ed dziennie (arytmia i ciśnienie.. jakies dzialanie z lekami? nie wiem.. )jedynie przy oxie czulem sie dobrze, ale celuje teraz w prime (cena/ilosc/dawka)


jakiej firmy oxe leciales?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl metki,celem masa /a rowerek treningowy

Następny temat

M-DROL solo na początek?

WHEY premium