SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać,vol 4

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229071

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
Ja ostatnio wbiłem jakieś 3 minuty temu jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
z biosiry meta ma opinie rozne-patrzalem na K** i rozne opinie sa wlasnie, bioniche czy biosira wg was lepsza? a malay?

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
Każda meta ma zawsze różne opinie, ale nie ma się co dziwić skoro łykają ją osoby nie potrafiące zjeść 2 tysięcy kalorii, a spodziewający się +14kg suchego mięśnia po cyklu, a najlepiej już w połowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
no dokladnie, balkan ma dobre opinie a ja po 60 tabsach zakonczylem, bo nie wiem co tam siedzi w srodku ale czulem sie jakby mete polaczona z efka bral, serducho czulem i widzialem jak bije przez bluze a puls spoczynkowy 100!!

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
meta biosira i bioniche bdb, jedzą znajomi, ja jadłem i wlasnie jak ktoś wyżej napisał, przy odpowiedniej misce idzie zrobił kilka ładnych w miarę suchych kg

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
po biosirze syfy wywala? bo ja zawsze problem ze skora mialem co bym nie robil....wiem ze to sprawa indywidualna ale sporo opinii jest ze wlasnie po biosirze syfy sporo wywala

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
co do metki celuj w Tigerka , db pharma tez ma bdb opinie z tego co wiem jak wszsytkie orale (sam testowalem). Bioniche tez powinno dac rade bo to new

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
Panowie na sasiednim forum ktos wspomnial ze Malay na pomorzu jest tylko podrabiany. Slyszał ktos cos w tej kwesti?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
lebioda
Wbijał ktoś ostatnio propa z biosiry ?


Ja wbijam, wszystko bezboleśnie. z Gumką nie mam problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jest cos na rzeczy z gumka w biosirze. wbillem butle trenu, nabierlalem igla 5 i na caly flakon 3 razy kawaleczek gumki zaciagnalem

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2013-05-11 17:29:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl metki,celem masa /a rowerek treningowy

Następny temat

M-DROL solo na początek?

WHEY premium