W zeszłym roku Generation Iron Network ogłosiło produkcję filmu dokumentalnego opisującego historię życia Kaia Greene'a. Pojawił się już oficjalny plakat zwiastujący film oraz trailer i ujawniono, że ukaże się on już w te wakacje. Znany ze swojej tajemniczej przeszłości Kai odkryje przed fanami wszystkie karty. Od dzieciństwa, poprzez karierę kulturystyczną, aktorstwo i obecny czas. Będzie to na pewno ciekawy dokument przedstawiający jedną z największych współczesnych legend kulturystyki.

https://youtu.be/JZN0kq9eWzo

Znany pod pseudonimami „Predator” i „The People's Champ”, ma na swoim koncie wiele zwycięstw w kulturystyce, w tym pięć tytułów Arnold Classic. Był wyjątkowy na scenie podczas pozowania i prezentacji scenicznej. Często nosił maski i niepowtarzalne kostiumy tworząc w ten sposób niesamowity klimat niczym artysta. Postrzegał kulturystykę jako formę wyrażania swojego kunsztu. Jego kreatywność tak naprawdę tchnęła życie we współczesną kulturystykę. W drodze na szczyt nie miał łatwo. Kai dorastał w rozbitym domu pełnym przemocy werbalnej i fizycznej. Mieszkał w sierocińcach, a potem został aresztowany i umieszczony w ośrodku dla nieletnich. To tam odkrył swoją pasję do kulturystyki. Dalszej części jego historii nie będziemy zdradzać. Ci, którzy nie znają tej kultowej postaci i jego historii, będą miały okazję obejrzeć dokument “KAI” już niebawem.

Producentem filmowym jest Matt Maxon, który odpowiadał także za dokument „Last dance” z udziałem Michaela Jordana, “Andre The Giant”  i  “The Circus: Inside The Greatest Political Show On Earth”. Chociaż dokładna data premiery nie została ogłoszona Generation Iron zapewnia, że “KAI” ujrzy światło dzienne jeszcze tego lata. Z miłą chęcią obejrzymy.

Komentarze (2)
lordknaga

Bedzie scena z melonem albo z jego tancem z recznikiem?? %-) No i najwazniejsze, czy pokaza jak biedny musial mieszkac na bronksie w bloku z winda bez klimy i jak plakal lezac na krawezniku po "przegranej" olympi? Na 100% pokaza go jako meczennika i jak to cale zycie mial pod gorke i jaki to jest teraz czlowiek sukcesu.

0
F1.08

Trailer calkiem calkiem. Jesli bedzie tak dobrze zrobiony jak Last Dance to moze byc ciekawie :) to zapewne film dla mas bedzie a nie znawcow tematu

0