SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać,vol 4

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 228826

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
do czego masz dojscie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14487
Mam teraz suste Malay Tigera w jedynkach i nie ma tam 1 ml ok 0,9 dopiero zaczynam to nie wiem czy klepie czy nie ale nie dolewka jest to już lipa niby poważna firma a tu taki zonk jakie teraz są opinie na temat susty Malaya bije ktoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170687
Jest szansa teraz w polsce dostać legit Desme? W razie czego da sie to rozroznic po opakowaniu, ampach?

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
maćkowiak akurat takie rzeczy to nic niezwyklego

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 341
Yaarass, niby fakt, ale przynajmniej masz 1000% pewnosci, ze w srodku masz efke i to w deklarowanym stezeniu. Ja tam zawsze wole troche doplacic i miec pewnosc, niz wziac tani szajs i sie pozniej zastanawiac co tak w ogole biore;)

Host, zalezy do czego masz dostep. Ale jesli mozesz, to z propow celuj w Alphe, Maxtreme, Balkana i chociazby PMP. Z Masterow Alpha, Cyber i Maxtreme.
Npp jak wyzej.

Co do Desmy, to nie wiem dokladnie jak jest teraz, ale w zeszlym roku jakies symboliczne ilosci oryg. Desmy mozna bylo dostac w PL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
sorry za ot ale jak juz o tussi piszecie to zawsze ciekawilo mnie skad u nich na ulotce zalecenie do tak wysokich dawek 3x dziennie po 2 tabsy.. przeciez chorego to wytelepie ta efka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Pseudoefedryna działa o wiele słabiej niż efka.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 341
A co to ma do rzeczy skoro w Tussi siedzi efka HCL, a nie zadna pseudoefedryna???

GWookie, no zalezy jak kto reaguje, ale 2 tabsy faktycznie mozna ladnie poczuc:) Na 3 z kofa i acardem jest ogien i tryb niezniszczalnosci na silce;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
To ma do rzeczy, że chlorowodorek efedryny jest substancją syntetyczną(pozyskiwaną na drodze synetzy chemicznej) i znajdują się w nim duże ilości diastereizomeru(tzw. pseudoefedryny), która to odpowiada za ogólny efekt tych preparatów. Substancji nie da się w żaden sposób rozdzielić. Jest to specjalnie robione, aby wyeliminować nadmierne pobudzenie przy dawkowaniu leczniczym.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-05-30 14:03:02

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1445
wypowie sie ktoś na temat alchemi? chodzi mi tren ,enan
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cykl metki,celem masa /a rowerek treningowy

Następny temat

M-DROL solo na początek?

WHEY premium