SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Jak jedni tak i drudzy walą w chooya z ilością

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1128
Panowie na wyspach lata King pharma i cryptopharma ktos bił i moze się wypowiedzieć na temat tych specyfików ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
dobra te badania można sobie wsadzić , już widze czyje to są minikoxa promuje swoje firmy inne oczerniając , gość poza wyglądem to ma zero pojęcia o saa
w formie suchej jest hgh tylko omni apteczne jest akurat już rozrobione ale pewnie na oczy tego nie widział
można obejrzeć jego bzdurne filmiki np. o hcg ,nawet szkoda pisać o nim i jego spimpowanych badaniach , nie pokaze flakonów %%%% bo ich nie ma nawet pewnie plus badania na Janosiku kiedy w PL ma lab pod ręką .Tyle ode mnie .
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
W punkt

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
A to swoja droga, fakt na to uwagi nie zwróciłem a taktykę też dobra obrał, w jego rozumowaniu oczywiście bo wziął dwa najpopularniejsze gh w Polsce


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2019-11-20 19:34:13

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
wydał 10 k ze swoich pieniędzy aby nagrac krótki filmik w necie bez pokazania nawet środków bo yt go zablokuje %
i zrobił to tak od siebie dla potomnych %

z hgh to jak już pisałem przymierzam się do większych zakupów i szukam jak coś kilku osób do składki na badania , 2-3 firm które są teraz na świeczniku aby wziąć nowy wypust i przebadać i ew dopiero zrobić zapas .Badania tylko dla nas do wglądu .
4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 460
Panowie mam mozliwosc zakupu środkow z DNA
Jak ocenicie test cypio, npp, deke, tren ace?

Wiadomo testa raczej nei wałują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
Ja przejszysz temat dna ma dobre opinie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To zakladaj temat i lecimy ze skladka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
Po weekendzie muszę najpierw pw i termo ogarnąć do końca

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium