SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1360143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1416 Napisanych postów 22619 Wiek 9 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 366510
kamson24
Hormon Wzrostu Imperial i Androchem jakie opinie panowie? Jest tam hormon/Ktoś badał? Pozdro

oba były badane jakiś czas temu i było co być powinno.
u mnie kilka osób leci na Imperialu już dłuższy czas i każdy zadowolony , nie licząc apteki (pod wzgl.jakosci) chyba najlepszy gh w pl na obecną chwilę patrząc na cena/jakość

Zmieniony przez - wincol w dniu 2019-09-28 18:39:44
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 15441 Napisanych postów 26128 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 795378
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10536 Napisanych postów 21790 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297284
dmq92
czellista
moze i DNA trzyma poziom, ale wzialem tak o na probe flakonik enana i bol po iniekcji utrzymuje sie kilka dni z delikatna gula w srodku, a przy bm/nexium/ions/vertex - zero jakiegokolwiek problemu. tak wiec dla mnie DNA odpada nawet Bioniche, ktore tez ma stezenia niby po 300mg bylo bezbolesne

Zależy od osoby sam bije enana i nkc a ziomek z tej samej partii narzeka. A u mnie kazdy podopieczny teraz na tym enanie lub propie i zero złych opinni.

Dwoch odpalilo dhb
Ja sam tren enan
Zobaczymy.

Ja miałem bóle bijąc propa z DNA, ale mięsień był dość nietypowy i po zmianie na bark przeszło. A teraz leci cypio plus tren e w to samo miejsce i zero dyskomfortu.
Dla mnie dobry lab, oby tak dalej.

Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń jest wyłącznie przypadkowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5393
Ja bije propa DNA bije w tylek I od wtorku mam bol w jednym posladku a od czwartku na drugim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 481 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2899
Wbijam 2ml 2razy na tydzien nie mam problemow a tkliwy ze mnie gosc stary a stracha mam zawsze jak kupuje nowy lab. Przed kupnem wypytywalem o DNA ludzie mowili ze problemow nie ma i ja osobiscie zadnych problemow nie mam w trakcie i po inj.

Mysteryo
Bold PHD Egzogen Dna Sky? Pytanie od kumpla taki ma wybor.

Aktualnie DNA bold leci z testem i ten lab moge polecic z tej listy co piszesz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14615 Napisanych postów 69639 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 789217
U mnie zero jakiegokolwiek dyskomfortu po iniekcji ze środków DNA a biłem propa , test enan , T-400 , tren A...znajomy leci T-400 z masterem P , boldkiem i również nie ma żadnych problemów z bólem...
Wydaje mi się że to indywidualna kwestia , może komuś nie leży dany środek zawarty w soku zwłaszcza jeśli chodzi o propa , jak wiadomo nie każdy może go bić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 77941
Też kupiłem kilka srodkow dna na cykl,czekają na swoją kolej. Jedez z kolegów narzeka na propa dna dupe mu urywa, drugi mówi lekko go pobolewa. Inny kumpel ma Enan i Dd z dna. Robił próbę co go boli bo mieszkał dwa i ladowal. Przybil pojedynczo i okazało się że Enan boli Dd nie. Ten kumpel co mówiłem na początku co propa bije Przybil na próbę Enan i Dd i nic go nie boli. Co organizm to inne odczucia.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5393
Poczekam jeszcze troche dam jemu szanse w poniedzialek bedzie udo zobaczymy jak to bedzie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9714 Napisanych postów 16329 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 325061
150mg na ml. Mieszaj z innym olejem albo tlocz wolniej. Bol występuje przy krotkich estrach przy duzym stezeniu czesto dlategp ze olej wchlania sie szybko a substancja aktywna krystalizuje sie w miesniu i powoduje stan zapalny. Dlatego tlocz wolno 0.5ml na minute i powinno byc lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8820 Napisanych postów 53981 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 472783
KLAJTA
Też kupiłem kilka srodkow dna na cykl,czekają na swoją kolej. Jedez z kolegów narzeka na propa dna dupe mu urywa, drugi mówi lekko go pobolewa. Inny kumpel ma Enan i Dd z dna. Robił próbę co go boli bo mieszkał dwa i ladowal. Przybil pojedynczo i okazało się że Enan boli Dd nie. Ten kumpel co mówiłem na początku co propa bije Przybil na próbę Enan i Dd i nic go nie boli. Co organizm to inne odczucia.

Bije propa ktorys flakon dna i bije w poslady, ani razu nie mialem problemu, raz bilem w barki i tez ok.
Zalezy od organizmu wiele
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

energy