SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4083571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 273 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52338
Jaka efedryna pewna na rynku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1350
Ja używam tussipectu

Nie bądź wredny dla d****i. Oni i tak z racji niskiej inteligencji mają wystarczająco przej**ane...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1350
lodzianin1
Bo Soda ma/miała dobre środki sam prowadzę 2 osoby które lecą na sodzie ,mieli tylko zawirowania z pudełkami


No to może w tej Primie też im się pomyliły naklejki i pudełka

Nie bądź wredny dla d****i. Oni i tak z racji niskiej inteligencji mają wystarczająco przej**ane...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
osobiscie jade male cykle na sodzie i przeplatam z trt odkad covid sie zaczal(wtedy zeszedlem w ogole ze wszystkiego na ponad rok) pozniej trt > test e + mast e w malych dawkach - bylem zadowolony, pozniej sam prop, dalej trt, teraz wszedlem na okolo 280mg npp week + 350mg propa, polecialo 5-6 szotow i tak wiem - za wczesnie wg. wielu expertow, ale sam widze jak wygladam i jak na treningu pompa dop*****la a dawka taka jak tutaj niektorzy 'trt' z gh w tle

nie sparzylem sie tym labem osobiscie, mam fajne ceny i mam dojscie, jak bede robil zapas to dalej bede bral sode, podobno byla wpadka z tym primo - to srodek, ktorego w zyciu nie bralem

wiem - super pimp ale juz troche lat tu siedze i niektorzy pamietaja, ze jak jakis pimpowany lab cos zj**al i sam na wlasnej skorze sie na tym nacialem, to odrazu wrzucalem swoje 5groszy do tematu.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Ja raz miałem clenbuterol z Sody, gdzie przy 4 tabsach nawet czułem.. nic od tamtej pory nie próbowałem nic więcej, więc ciężko mi się odnieść aczkolwiek ile osób tyle opinii, może po prostu miałem pecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
co do tajemnicy calej akredytacji odnosi sie to jedynie do tego, ze labo akredytowane ma jak gdyby odgornie potwierdzone dzialanie zgodne z wszelkimi normami by taka akredytacje uzyskac. Ciezko np podwazyc przy sporach sadowych wyniki z akredytowanego laboratorium, bo sa juz wtedy postrzegane jako pewnik. Jak labo bez akredytacji wykonuje badanie, to np, w oczach sadu taki wynik mozna podwazyc i potrzebne sa badania potwierdzające stan faktyczny. Tak bylo w przypadku afer białkowych, jak wszyscy zaczeli badac bialka byle gdzie i rzucac oskarzenia na konkrenecje co konczylo sie wygranymi procesami. Zazwyczaj badan nieakredytowanych nie mozna publikowac, moga jedynie posluzyc do wlasnej wiadomości. PS no i są dużo tansze oczywiscie.


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2023-03-31 21:43:49
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Czyli trochę jak z dyplomem uczelni medycznej. Jak jest z akredytacją, to jest uznawany w całym świecie, a jak bez akredytacji, to możesz sobie nim dupsko podetrzeć.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364361 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668911
erwinoos
Ja raz miałem clenbuterol z Sody, gdzie przy 4 tabsach nawet czułem.. nic od tamtej pory nie próbowałem nic więcej, więc ciężko mi się odnieść aczkolwiek ile osób tyle opinii, może po prostu miałem pecha


Był czas że chyba żadna firma nie miała dobrego clenu o czym pisałem tutaj kilka razy .wiem że nie szło tego kupić nigdzie praktycznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20513
Novo-Pharm testuje ktoś ten lab jakie opinie,?

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
lodzianin1
erwinoos
Ja raz miałem clenbuterol z Sody, gdzie przy 4 tabsach nawet czułem.. nic od tamtej pory nie próbowałem nic więcej, więc ciężko mi się odnieść aczkolwiek ile osób tyle opinii, może po prostu miałem pecha


Był czas że chyba żadna firma nie miała dobrego clenu o czym pisałem tutaj kilka razy .wiem że nie szło tego kupić nigdzie praktycznie


Bardzo mozliwe, dobrze, ze juz problem rozwiazany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium