SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Bizon998
clomid z androchem warty grosza ? O tej firmie to mieszane opinie są


Androchem pewny i sprawdzony lab
2

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Bizon998
clomid z androchem warty grosza ? O tej firmie to mieszane opinie są


To kup aptekę po co będziesz kupowal cos z mieszanymi opiniami ?
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
lodzianin1
Bizon998
clomid z androchem warty grosza ? O tej firmie to mieszane opinie są


To kup aptekę po co będziesz kupowal cos z mieszanymi opiniami ?

No są mieszane,gdzies na forum ,napisałem pozytywna opinnie to mało mnie nie zjedli,bo ich kieszeń bolała...
Jak dla mnie to są dwa pewniaki na których się nie zawiodłem jak do tej pory tj Andro i Squibbb
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
lodzianin1
Bizon998
clomid z androchem warty grosza ? O tej firmie to mieszane opinie są


To kup aptekę po co będziesz kupowal cos z mieszanymi opiniami ?

Wiesz co nie mam dostępu apteka zawsze nr.1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Super dzięki za uświadomienie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 75 dni Przeczytanych tematów 190
Panowie, macie jakieś sprawdzone źródło sibu? Od dwóch dni biorę Meridon 20 mg z Medical Pharma i zero zmiany apetytu... Jedni piszą że sibu zaczyna klepać po 5 dniach, a inni że od razu wjeżdża na pełnej. Niby czuje jakieś pobudzenie, ale to raczej od johy i sali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104080
Nie wiem czy gra jest warta świeczki. Ja rok temu brałem 4 różne sibu i nic nie czułem... prędzej bym się zakręcił wokół semaglutydu lub tirze.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
J.W. sibu chyba nie do dostania ori

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Mahler
Nie wiem czy gra jest warta świeczki. Ja rok temu brałem 4 różne sibu i nic nie czułem... prędzej bym się zakręcił wokół semaglutydu lub tirze.


Albo jestes w procencie osób któe nie odczuwaja działania jak ja :D
Mialem sibu squiba po kumplu na ktorym bylo widac efekty i brałem z tego samego opakwania, mialem pewne vertexa i tak samo zero odczuc
jedynie pobudzenie jak na amfie takie odczuwalne po czasie ,nic wiecej jezeli chodzi o apetyt itd

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Wydaje mi się że sibutraminy to już nie ma od kilku lat,wszystkie te sibu ktore działają mają coś innego w sobie.
Po pierwsze wiem że kilka firm szuka od lat sibu i jest zbanowana (u ruskich byka nie dawno jeszcze w aptekach ale czy mają dalej nie wiem )
Po drugie moja np żona brała kilka razy sibu aptekę i była zadowolona po tych ostatnich kiepsko się czuła, jej kolezanki podobne odczucia miały.plus kilka osób pisało że to sibu co jest obecnie ich "spiduje" co nie miało miejsca na aptecznych środkach, ciężki temat warto by przebadać
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium