SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 324027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 117 dni Przeczytanych tematów 59
Niestety nie pamiętam ile po strzale cypio było badane ale pamiętam że bilem propa 100 mg e2d a cypio najpierw pon czwartek 250 mg a później e3d. Pod koniec bilem mniejsze ilości propa, 50mg e2d bo strasznie mnie pompowało na macie aż bolały przedramiona i plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 208983
Witam pytanie jakie hcg na rynku działa obecnie prócz ovigil. Niestety teraz ciężko o nasz pregnyl czy ovitrelle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 962 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24931
mix nexium taki bolesny ? skonczylem juz prawie flakon i kilka h po inj dyskomfort ogromny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25632 Napisanych postów 260186 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332544
luk321
Witam pytanie jakie hcg na rynku działa obecnie prócz ovigil. Niestety teraz ciężko o nasz pregnyl czy ovitrelle

androchem biłem tylko jest pakowany po 10.000 jm a nasze Hcg jest apteczne jest cały czas bo sam kupuję ,fakt cena już nie jest mała

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4378 Napisanych postów 43088 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 535094
luk321

j/w hcg Androchem sprawdza się świetnie

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Wiek 287 dni Na forum 287 dni Przeczytanych tematów 939
lodzianin1
testy w tej chwili trafic słabe to cięzka sprawa

noo akurat się nie zgodzę z tym, ostatnio z dwóch znanych marek miałem propy i po 3cm wbite na raz nic libido nie ruszyło ani samopoczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25632 Napisanych postów 260186 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332544
No to już totalny niefart ,prop jest mega tani
Podskoczy i zrób badanie testa koszt ok 25-30 zł

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 750 Napisanych postów 1196 Wiek 39 lat Na forum 182 dni Przeczytanych tematów 19201
Spejson94
To napisz lepiej co tam biłeś
1

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 1310 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22124
KAZIK12345
mix nexium taki bolesny ? skonczylem juz prawie flakon i kilka h po inj dyskomfort ogromny

mam to szczęście że mnie tylko lekko pobowela, znajomych ten mix wszystkich boli ostro i gorączka

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 163 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6428
KAZIK12345
Lecę obecnie i nie narzekam na ból po strzale, może to bardziej kwestia indywidualna jednego boli drugiego mniej A trzeciego wcale
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1