SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11378
Ja również bije cypio od DNA, jasny olej jak woda. Potwierdzone badaniami że działa.
Apteczne prolongatum które czasem przybije jest tak samo jasne


Zmieniony przez - zimowy w dniu 2022-03-29 12:37:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 1048 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22283
lorak888
Nie chcę nikomu robić złych opinii i mogę jedynie napisać co mnie robiło jak dobrze pamiętam dose generis lub generic a także alchemia pharma max z tego byłem bardzo zadowolony


Dose to fakt bilem dużo z tej firmy zawsze wysoki poziom
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 1048 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22283
zimowy
Ja również bije cypio od DNA, jasny olej jak woda. Potwierdzone badaniami że działa.
Apteczne prolongatum które czasem przybije jest tak samo jasne



Zmieniony przez - zimowy w dniu 2022-03-29 12:37:53


To chyba masz state rozlanie dna bk teraz już jest na żółtym oleju gestym

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
a co za różnica jaki olej panowie , jeden kij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 1048 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22283
Ja na przykład lepiej się czułem na, oleju jasnym z dna niż na żółtym dna może jakaś alergia na olej itd tak czy siak oba działają

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 63 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 747
Ta bo dobry olej dodaje mg tak jak czerwone ferrari zawsze będzie szybsze niż czarne ...

Bije nieraz od niechcenia igłą z zestawu z insulinówką 0,4 chyba grubości i wchodzi śmiało, master prawie jak woda a na kolor nie zwracam uwagi no bo po co..


Zmieniony przez - Egon22 w dniu 2022-03-29 18:13:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 74 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20515
Black93 firmę ktoś testował?

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 63 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 747
Deo17
Black93 firmę ktoś testował?


Po co skoro znane i pewne laby są dobrze dostępne, po co sobie życie utrudniać i szukać pośredników?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
zolo333
Ile leci dhb?
U mnie Saturn bezbolesny, squib też, Soda też ok choć czasami czuję strzal


Dawałem 1ml e2d

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
lordknaga
lorak888
Szukam jakiegoś gęstego koloru żółtego testosteronu co polecacie jakie firmy?
Wiem wyprzedzam że niby to nie ma znaczenia ale jak taki bije to czuję jak trzeba teścia a po tej białej wodzie nie ma takiej mocy


ja mam tak samo z boldem jak bije zolty albo bezkoloru to nie dziala a jak bije seledynowy albo koloru kosci sloniowej, to 500mg bolda week robi mnie jak 2g trenu ace.



Dawałeś 2g trenu gruuuboo:D
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium