SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42351
Oxa nandy , były tu o ile dobrze pamietam badania wrzucane
1

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42351
dsiBAKSIU
Androchem godny uwagi? Antek t400 nolwa? Tren enan

Zmieniony przez - dsiBAKSIU w dniu 2019-12-08 15:01:29

Ten Antek z andro to na bank ma co ma mieć . Brat to wcinał to 10 kilosów mu wpadło z palcem w du...e . Andro długo na rynku i środki ma bd
Tren e brałem i opisywałem tu jego kozackie działanie

Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-12-08 19:21:57
3

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11204 Napisanych postów 60625 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 699596
morose
Panowie, od dłuższego czasu chodzi za mną chęć by spróbować w końcu oxy (oxandrolon), ale chciałbym skoro już płacę tyle kasy, by była tam oxa a nie jakaś tura czyt inne badziewie. Podobno nie ma w PL oryginalnej oxy tak jak podobno nie ma oryginalnej primy. Czy może ktoś z czystym sumieniem polecić mi lab który ma oxandrolon i jest tam oxandrolon?

To już nie te czasy co ciężko było dostać oxe , teraz jest sporo firm które mają bdb oxe...jak kolega wyżej pisał badana oxa z Nandy plus jeszcze Androchem i DNA...prime też masz badaną z Andro...
Napisz może do jakich firm masz dostęp , będzie szybciej....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46407 Napisanych postów 292755 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434487
morose
Panowie, od dłuższego czasu chodzi za mną chęć by spróbować w końcu oxy (oxandrolon), ale chciałbym skoro już płacę tyle kasy, by była tam oxa a nie jakaś tura czyt inne badziewie. Podobno nie ma w PL oryginalnej oxy tak jak podobno nie ma oryginalnej primy. Czy może ktoś z czystym sumieniem polecić mi lab który ma oxandrolon i jest tam oxandrolon?

Bzdura totalna, napisz jakie masz firmy w zasięgu to coś powinno się wybrać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 261 Wiek 48 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 73306
lodzianin1
morose

Bzdura totalna, napisz jakie masz firmy w zasięgu to coś powinno się wybrać
Nie wiem czy bzdura, ale zapewne coś jest w tym prawdy skoro wypowiadali się ludzie którzy zamiast oxy kupowali jakąś lipę. Ok, dostęp mam do Malay, Ions, Bioniche, Platinium, DNA ,Vedi Pharma, Swiss Remedies, Alpha Pharma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1171 Napisanych postów 1144 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29608
W Ionsie będziesz miał na pewno oxę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 328 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43535
w androchem tez jest legit oxa,jestem bardzo zadowolony ale od 80mg up robi super robote
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 328 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43535
teraz bedzie testowany sdrol sqiubb limitowana edycja,bardzo zachwalany ale czy słusznie? Dam znac za pare tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2972 Napisanych postów 35161 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254321
Limitowana edycja to musi być wypas %)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 300 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2617
s.m.o.k
Jak stoi teraz vedi/ dna/ bioniche? Potrzebuje tren A i master A

Bioniche bralem mastera i trena dobre w dzialaniu. Ace DNA kolega bral czerwiec teraz i tez chwalil.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutlove nowy