SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 567277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6778 Napisanych postów 50307 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 600967
Thomas nic kompletnie nie biłem z labu Ions...brak tej firmy w moim otoczeniu...także nie mam porównania...
DNA tren A kosa , śmiało można wbijać...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-08-11 09:46:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 78 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4839
Panowie jak NEXI pharma głównie chodzi o test enan i tren e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 574 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6238
pawel82
Thomas nic kompletnie nie biłem z labu Ions...brak tej firmy w moim otoczeniu...także nie mam porównania...
DNA tren A kosa , śmiało można wbijać...
Ok,dzieki

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-08-11 09:46:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6778 Napisanych postów 50307 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 600967
Androchem , DNA , Nanda , Kuwait i Alpha Zenaca treny Ace i Enan jakie biłem w przestrzeni ostatniego roku i wszystkie naprawdę bardzo dobre...śmiało można celować w te laby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2496 Napisanych postów 2276 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41068
maćkowiak
Wiem że ogólnie mix test i cypio DNA zbiera dobre opinie A jak test enan od nich

tez bedzie dobry,

Mumin222
Lecę dna mastera długiego i jest super.zdjęcia formy wrzucam na dniach każdy co chce zobaczy czy robi.

master jw tez leci u mnie DNA
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 292 Wiek 41 lat Na forum 326 dni Przeczytanych tematów 1791
Maćkowiak u mnie leci enan z deka DNA i smialo moge Ci polecic
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 6618 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60587
od poniedziałku master E DNA wchodzi puki co prop i enan OK

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6039 Napisanych postów 38309 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 762052
Na masterze dna się nie zawiedziesz! Lecę już 3 butle i rewelka.we wtorek dodaje tren e i niebawem testa 400.dla mnie lab z top 3 na ta chwile!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 612 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13562
Panowie w jaka turę inwestować chodzi o cykl dla kobiety więc dobrze było by żeby w środku była tura a nie mix meta+ wino. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33228 Napisanych postów 272073 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367524
wouk
Panowie w jaka turę inwestować chodzi o cykl dla kobiety więc dobrze było by żeby w środku była tura a nie mix meta+ wino. Pozdrawiam.

Turka dla kobiety trochę średni pomysl
Co masz w zasięgu ręki??

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Fruzelina