Pochodzący z Chorwacji Petar Klančir to wschodząca gwiazda kulturystyki, która wzbudziła duże zainteresowanie fanów z powodu dużej masy mięśniowej i zjawiskowej sylwetki. W zawodach California Pro, które miały miejsce całkiem niedawno zajął piąte miejsce i teraz planuje zaprezentować się na nadchodzącym pokazie Mr. Big Evolution Pro w 2022 roku. Być może niewiele z Was słyszało o tym zawodniku, a to dlatego, że w ciągu ostatnich kilku lat brał udział tylko w kilku pokazach IFBB Pro League. Było o nim głośno w 2014, kiedy udało mu się zająć drugie miejsce w Amateur Olympia Europe. Wówczas jego górna część ciała, a zwłaszcza ramiona wyróżniały się dość mocno na scenie. Potem pojawił się na San Marino Pro 2017, gdzie zajął dziesiąte miejsce. 

Klančir jeszcze nie jest tak dobry, aby zaprezentować się na prestiżowych zawodach Mr. Olympia, ale mówi, że w najbliższej przyszłości bardzo chciałby tam wystartować. W ostatnim poście opublikowanym w mediach społecznościowych Klančir pokazał, jakie postępy zrobił przez ostatni czas i wygląda na to, że nie tylko zwiększył masę mięśniową, ale także ma lepsze proporcje.

„To fascynujące, jak ciało może się zmienić w ciągu kilku miesięcy…” – napisał Petar Klančir

Do planowanego startu zostało dwa i pół tygodnia, więc Klančir ma czas na doszlifowanie formy. Jak Wam się podoba sylwetka Klančira? Ma szansę przebić się przez faworytów?

Komentarze (6)
masarnie

Dobrze wygląda dzik

1
Bull

Konkretnie nabity i nawet estetycznie jak na ten gabaryt.

0
lordknaga

ma ladna i proporcjonalna sylwetke jak na taka mase a wschodzaca gwiazda to on byl ale z 5-6 lat temu i mial wielki potencjal zeby zajsc daleko ale odstawil kulturystke na rzecz rodziny i dziecka, ktore mu sie urodzilo :-) teraz i tak posucha wsrod pro, wiec moze jakims fartem dostanie slot na mr.o a jesli nie, to jak dalej bedzie cisnal, to za rok napewno tam zawita, tak wygladajac... on byl z 10 lat temu pro w nabbie - ale kazdy wie chyba, jak slaba jest to federacja, w npc moze zwojowac wiele i ciekawe jest to, ze jest chorwatem, a w tym kraju sie za bardzo nie przelewa :-)

1
F1.08

Wyglada jak avatar kolegi "B-50" z forum :-) ktos go pamieta jeszcze?

0
lordknaga

ta, on ma sie dobrze, dalej jest dopizgany, tylko nogi nie doganiaja gory :-)

1
F1.08

;)

0