SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35030 Napisanych postów 89932 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940784
alex79
Witam
ktos moze teraz podjada Oxe z Androchem ?
wypust data do 2022
jest realna oxa w Andro ?
jakie optymalne dawki 60mg?
dziekuje za info.
pzdr.

Oxa Androchem była badana , ktoś tu pisał i nie wiem czy czasem nawet nie były wrzucane fotki z badań także śmiało można inwestować....
60mg to chyba takie minimum...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-13 17:05:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
alex79
Witam
ktos moze teraz podjada Oxe z Androchem ?
wypust data do 2022
jest realna oxa w Andro ?
jakie optymalne dawki 60mg?
dziekuje za info.
pzdr.



Oxa fajny srodek na przełamywanie stagnacji silowej. Dawka 50-100/120.

Andro na dobra oxe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 805 Napisanych postów 305 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7081
A NPP albo deke ktoś już kuje od dna lab? Bo przez te ceny to kusi jak diabli,a z tego co zauważyłem większość tu zachwala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35030 Napisanych postów 89932 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940784
Einarr
A NPP albo deke ktoś już kuje od dna lab? Bo przez te ceny to kusi jak diabli,a z tego co zauważyłem większość tu zachwala.

Opinię zgarnia bardzo dobre....
Sam skończyłem właśnie butle test enan DNA i jestem naprawdę zadowolony... niedługo odpalam tren A...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-13 17:18:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5662
Wasyl__
crb88
Siemano.
Panowie jakieś opinie o firmie Razak na dzień dzisiejszy?

Kiedyś firma na wysokim poziomie, a dzisiaj?


To razak jeszcze istnieje?


A no istnieje widocznie..
To jak, miał ktoś niedawno styczność z Razakiem?
Pytam głównie o testy i bolda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Einarr
A NPP albo deke ktoś już kuje od dna lab? Bo przez te ceny to kusi jak diabli,a z tego co zauważyłem większość tu zachwala.


U mnie leci DNA deka/test plus oral BM. Zadowolony jestem z obu tych labow.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 759
Loszka81
Panowie.. ktoś sie wypowie o Biotech Pharma i Alfa Labs ?? Chodzi mi o te nowe wypusty Biotech jest w 10ml a Alfa w 5ml


slabe pimpowane

yebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfd
yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
rtt
Loszka81
Panowie.. ktoś sie wypowie o Biotech Pharma i Alfa Labs ?? Chodzi mi o te nowe wypusty Biotech jest w 10ml a Alfa w 5ml


slabe pimpowane

Mapet a Ty wróciłeś pod nowym nikiem bo tak mi cos tu śmierdzi , ze to Ty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
wit3k


Genamed nie ma master e. Bolda ma i działa dobrze.
W DNA masz cypio 300mg/ml i to już jest mało realne, bo podobno nie do zrobienia jest cypio o takiej gramaturze by sie nie krystalizowało.



Nie tyle juz nawet chodzi o krystalizacje co nasycenie roztworu choc jedno z drugim jest powiazane. Trzeba bylo by użyć nosnika opartego na alkocholu jak EO a nastepnie dodac jeszcze samodzielny rozpuszczalnik najlepiej tez na bazie alkocholu a nastepnie modlic sie aby przezyc po iniekcji
Albo krysztalki albo bol dupy nie do wytrzymania. Choc nie mam pojecia ile cypio mozna rozposcic to chodzi opinia ze wlasnie 200-250 max aby srodek byl zdatny.

Nie zmienia to faktu ze praktycznie nie mozliwe jest rozroznic czy jest to cypio czy enan czy enan z propem. Ba, co mowic o estrach testa jak wiele osob nie odrozni pepsi od pepsi max jesli dostana to z napisem max. Dlatego ja traktuje tescia jak tescia i nie wazny dla mnie estr chyba ze prop.

Mamy mode na podwyzszone stezenia i kolejne brandy ida za ciosem. Najprostsza rada to dawkowac w ml i nie patrzec na stezenia.

Wracajac do tematu DNA to kilku znajomych chwalilo srodki ze sa rzadkie i bezbolesne a do tego robia robote. Sam nie bilem i pewnie sie nie skusze predko ale opinie ma dobre. Poza DHB gdzie po szocie w udo osobnik zastanawia sie nad amputacja



Zmieniony przez - BigMen w dniu 2019-05-13 21:36:59
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
lodzianin1
Też chooooooya poczujesz ja tam nie widzę różnicy na 800 czy na 1000 testa


to na ile trzeba przeskoczyc by poczuc roznice z 800 ? na 1,5 grama tygodniowo ? czy od razu na dwa ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium