SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
HCG jakie polecasz na podsatwie zbadanych przez siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 794 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9832
Test prop, master prop, test phenylprop i NPP w stężeniu 150mg/ml to ściema?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 49 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 857
Chłopaki, co się dzieje, na początku lata udało mi się załatwić trochę towaru Panaxa, się skończył, a teraz żaden znany mi dil nic „poważnego” nie ma, wszyscy proponują enan Elephanta lub jakieś noname-y na rynku. Czy ten Elephant taki potężny marketing robi, ze nic innego im się nie chce sprzedawać? W moich okolicach trafić Panaxa czy inny sprawdzony latami lab, to jak na safari jednorożca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9521
Sprzedają to na czym mają większy zarobek , jakość to drugorzędna kwestia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
LDL
Test prop, master prop, test phenylprop i NPP w stężeniu 150mg/ml to ściema?


Dlaczego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Masełko Fa
Chłopaki, co się dzieje, na początku lata udało mi się załatwić trochę towaru Panaxa, się skończył, a teraz żaden znany mi dil nic „poważnego” nie ma, wszyscy proponują enan Elephanta lub jakieś noname-y na rynku. Czy ten Elephant taki potężny marketing robi, ze nic innego im się nie chce sprzedawać? W moich okolicach trafić Panaxa czy inny sprawdzony latami lab, to jak na safari jednorożca...


Enanow to 99% na rynku działa bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 49 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 857
lodzianin1
Masełko Fa
Chłopaki, co się dzieje, na początku lata udało mi się załatwić trochę towaru Panaxa, się skończył, a teraz żaden znany mi dil nic „poważnego” nie ma, wszyscy proponują enan Elephanta lub jakieś noname-y na rynku. Czy ten Elephant taki potężny marketing robi, ze nic innego im się nie chce sprzedawać? W moich okolicach trafić Panaxa czy inny sprawdzony latami lab, to jak na safari jednorożca...


Enanow to 99% na rynku działa bardzo dobrze

Niby tak, działa, nawet ten Elephant testowałem, działał, ale miałem po nim swędzący trądzik na klacie. Po Panaxie - zero. Dla tego nie chce eksperymentować z innym labem, ale chyba będę musiał..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Firm teraz masz full
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 49 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 857
lodzianin1
Firm teraz masz full

Podaj proszę link tematu gdzie mogę wrzucić fotkę tego co mi dil zaproponował, bo coś nie mogę znaleźć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Masełko Fa
lodzianin1
Firm teraz masz full

Podaj proszę link tematu gdzie mogę wrzucić fotkę tego co mi dil zaproponował, bo coś nie mogę znaleźć


https://www.sfd.pl/Zdjecia_środkow_ori_&_fake_-t1207210.html 
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej