SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Przecież to widać. Jak ktoś udziela się tylko w jednym temacie i jest taki skóry do pomocy innym ale tylko w kwestii wyboru labow, a reszta forum mogłaby nie istnieć, to tegoNo wiadomo miałem pecha.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Niestety ale dla mnie Ty masz mniej wiarygodne konto . Nie założyłeś żadnego tematu i siedzisz tylko tutaj lub w dyskusjach . Stażowe konto również nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Tak i przyebaem się tylko do jednej firmy :) waliłem nexa w ilościach hurtowych i dlatego o tym mogę napisać, z innymi labami miałem zbyt mały kontakt, zazwyczaj po kilka butli/paczek, więc co mam pisać o czymś co liznąłem. Sam fakt, że piszę iż mając do wyboru inne laby bazowalem na nexie o czymś świadczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
W ilościach hurtowych waliłeś towar zanieczyszczony z włosami , gumkami itp ? Który powodował ból dupska ? Sorry ale chyba coś nie tak . Koniec spamu bo widzę ze bez sensu pisanie .


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2019-03-14 00:16:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Nie napisałem, że w każda butla bolała, nie napisałem, że wszędzie były włosy i wszystkie gumki się kruszyły. Po prostu na x butli się zdarzało, więc zakładam, że tam się nic nie filtruje i gumki bierze jak lecą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Witam. Jakie opinie o Dose?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35026 Napisanych postów 89922 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940724
Shaki27
chlop ma osobny temat to mozna zakonczyc jego dyskusje, mam pytanko z czego tak by dostac dobra metke teraz ? czy alpha czy balkan teraz bedzie lepszy ? schree , andro , ions, alpha zeneca niewiem co tam jeszcze dostepne mam w okolicy

Z tego co wymieniłeś stawiał bym na Androchem...
Dobrą metę ma jeszcze Nanda , Nexium , Kuwait i Swiss... sprawdzone jedzone przeze mnie i znajomych...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-03-14 04:59:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35026 Napisanych postów 89922 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940724
Babs1994

Witam. Jakie opinie o Dose?

Wbiłem dość dużo Dose ale to było z 5-6 lat temu i wtedy wszystko śmigało dobrze... jak jest teraz nie wiem...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-03-14 05:18:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Na propa nexium u mnie kilka osób narzekało na ból po nim ,ale tak samo inne osoby narzekały na propy innej firmy .czasem nie leży nam estr a czasem jakiś nośnik .
Nawet koleżka z którym trenuje propa nexium nie chce tylko bierze z innej firmy,za to inne środki z nexa sobie chwali.o jakiś syfach we flakonach nie słyszałem raczej ,zdazalo się czasem coś gdzieś znaleźć ale to pojedyncze przypadki i to w różnych firmach .

I dajcie sobie siana z tym na siłę wmawianiem że nikogo nic nie będzie boleć bo każdy doskonale wie że tak nie jest ,jak nie leży firma to się bierze inna bo może ona u danej osoby powodować ból i dyskomfort a u drugiej osoby już nie.czasem bywa że totalnie nam estr np prop nie leży
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
siema siema nie było mnie pare latek

co tam teraz z pewniaków się kręci? mam ograniczone mozliwosci


Zmieniony przez - sQs_Dziki w dniu 2019-03-14 07:13:44

Steroids adwenture in progress.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium