SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4125538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 74 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4675
Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Wizualnie ok
Sprawa 2 półtorej h potrząsając się rozpuszcza??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 74 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4675
Rozpuszcza się po ponad godzinnie gdy nie potrząsam tylko odkładam i czekam aż się samo rozpuściło, gdybym mocno mieszał fiolka myślę że po max 5 min by się rozpuściło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 971 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158973
tom2116

Rozpuszcza się ponad dobra godzinę oczywiście tego nie wstrzasam tylko pozwalam aby się samo rozpuściło,myślę że gdybym to dobrze zamieszał to by się rozpuściło w ciągu 3-5 min.
Gdy się rozpuszcza są takie małe jak by kryształki , nie kupione nigdzie na necie tylko od bardzo dobrego znajomego co nawet nie diluje ,ma dostęp do apteki i załatwia mi różne rzeczy, i nie ma z tego profitu bardziej przysługa za przysługę.
Poszla już 1 paczka , k***a myślicie wałek???

Ja miałem z paragonem kupione we Włoskiej aptece i żadnych kryształków nigdy nie było a przerabiałem tego z 5 opakowań
Jest oczywiście jakiś czas proszek póki sie rozpuści ale nie kryształki







Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-03-14 08:32:28

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 74 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4675
Wiadomo że to jest proszek ale gdy się rozpuszcza i dobrze popatrzysz to widać takie mini bardzo mało widoczne kryształki, przecież nie widoczny kryształ jak mefka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
tom2116
Rozpuszcza się po ponad godzinnie gdy nie potrząsam tylko odkładam i czekam aż się samo rozpuściło, gdybym mocno mieszał fiolka myślę że po max 5 min by się rozpuściło


A to wygląda ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 971 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158973
tom2116
Wiadomo że to jest proszek ale gdy się rozpuszcza i dobrze popatrzysz to widać takie mini bardzo mało widoczne kryształki, przecież nie widoczny kryształ jak mefka :)


TAd ma tez specyficzny zapach

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2492
BIOTAD600 robi ta sama firma co iniekcje. Działa praktycznie tak samo a nie trzeba kłuć dupska bo bierzemy to podjęzykowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4124
Ten PT-141 rozpuściłem zamiast w 1ml to w 4,5 to chyba nie ma znaczenia? Akurat mialem wode to teraz te 4,5 dziele na 5 i wychodzi po 1mg dobrze policzyłem?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 971 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158973
CwiczDuzo
BIOTAD600 robi ta sama firma co iniekcje. Działa praktycznie tak samo a nie trzeba kłuć dupska bo bierzemy to podjęzykowo.


Przyswajalność taka sama ? Wątpię
Jakieś badania ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium