SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7331
Panowie testuje sobie sode, leci susta 1cm e2d i dziala jak trzeba, Pytanie mam o master bold I tren z tego labu, uswiadczymy tam te srodki, nie chce bic 4 x testo haha, prosze o wypowiedz kto bil i ewentualnie kto przoduje jesli chodzi o master i dobry bold?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 13526 Napisanych postów 24800 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 775002
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8268 Napisanych postów 14224 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314465
Bold leci u mnie i npp. Jak Przemek pisze dla mnie nr1

I teraz bold będzie 300mg nie 250 wiec wkoncu legit 300Setka a nie pseudo

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-09-20 19:07:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 564
Swiss pure jakieś opinie? Dzięki
...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 564
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 206 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18349
Thomas07
Panowie testuje sobie sode, leci susta 1cm e2d i dziala jak trzeba, Pytanie mam o master bold I tren z tego labu, uswiadczymy tam te srodki, nie chce bic 4 x testo haha, prosze o wypowiedz kto bil i ewentualnie kto przoduje jesli chodzi o master i dobry bold?

od jakiegoś czasu bije mastera e i śmiało mogę polecić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1603 Napisanych postów 8242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 443291
Thomas07

Bedzie Pan zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7331
No fajnie, Bo juz mostek w sumie konczyc trzeba a fajnie by weszlo tren bold master test, ulbiony stack w sumie, ale musi byc dobry material wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2973 Napisanych postów 35161 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254321
AdamZx
g**** na upartego sterydy to g**** wszystkie bo gdzieś w piwnicy ktoś robił większość ,nie mam interesu bronić nikogo ale Gorillaz biłem długi czas i jest ok a tren a najlepszy jaki biłem ,boom labs to samo praktycznie tylko bardzo rzadki sok i u mnie hematokryt jakoś szybko wywala ten lab, letro od Gorillaz dla mnie najlepsze w kraju nie wiem skąd te opinie braliście czy tylko gadacie ?

Jak ty ziomek od roku towar wbijasz to skończ p******ic
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46475 Napisanych postów 292821 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434726
AdamZx
g**** na upartego sterydy to g**** wszystkie bo gdzieś w piwnicy ktoś robił większość ,nie mam interesu bronić nikogo ale Gorillaz biłem długi czas i jest ok a tren a najlepszy jaki biłem ,boom labs to samo praktycznie tylko bardzo rzadki sok i u mnie hematokryt jakoś szybko wywala ten lab, letro od Gorillaz dla mnie najlepsze w kraju nie wiem skąd te opinie braliście czy tylko gadacie ?

Dla mnie nr 1 w kraju jest apteka ktora idzie kuoic bez problemu, nigdy zadne ug zwlaszcza przy takich lekach
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

FAME