SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1268733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19013 Napisanych postów 68120 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 563830
mikołaj93
Panowie orientuje się ktoś jak Tren z Meli? Meta Platinium? i jakiego Antka Polecacie ? Z góry dzięki za Pomoc ;)

Platinium to dobry lab metka czy antek będziesz zadowolony z obu pozycji.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7176
Panowie na szybko sibu z jakiego labu teraz na topie.Mialem Pharmacom i slabo działało.Do magnusa nawet sie nie umywa tylko że tej firmy nie ma już u mnie.Co jest teraz na topie przebadane tu na forum.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 304 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 220304
Witam jakie laby szukać z test cypio ,enan które działają i i nie powodują bólu i stanów zapalnych:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5656 Napisanych postów 15498 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 198854
wierzytelny
Panowie na szybko sibu z jakiego labu teraz na topie.Mialem Pharmacom i slabo działało.Do magnusa nawet sie nie umywa tylko że tej firmy nie ma już u mnie.Co jest teraz na topie przebadane tu na forum.Pozdrawiam

Oo to ciekawostka, też chętnie się dowiem, myślałem że dostać oryginał sibu w dzisiejszych czasach nierealne.

Najgorsze pierwsze dwa tygodnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 49458 Napisanych postów 303865 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1474503
U mnie wszystko co było przerabiane ostatnimi laty to syf nie meridia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 49458 Napisanych postów 303865 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1474503
luk321
Witam jakie laby szukać z test cypio ,enan które działają i i nie powodują bólu i stanów zapalnych:)

Do jakich firm masz dojście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 66521 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 758377
luk321

Szukaj takich firm jak Androchem , DNA , Nanda , Kuwait i Alpha Zeneca...osobiście bite i sprawdzone , bardzo dobre środki i zero bólu po iniekcji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 304 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 220304
pawel82
luk321

Szukaj takich firm jak Androchem , DNA , Nanda , Kuwait i Alpha Zeneca...osobiście bite i sprawdzone , bardzo dobre środki i zero bólu po iniekcji...
Tej firmie DNA narazi podziękuje ,żeby nie było działa ale u mnie powoduje stany zapalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
lodzianin1
luk321

Do jakich firm masz dojście
Platyna może Inos,Balkan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10395 Napisanych postów 44912 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 808510
Kończę master i tren oba długie z dna i zero bólu.może na krótkie estry tak reagujesz.u mnie np po t 400 czy z andro czy starego cybera bolalo.jak mieszałam z czymś innym długim ból wyraźnie mniejszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Frutilove