SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Stosował ktoś może cabaser od gorillaz/boom labs? Problem z dostępem do apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dmq92
tghf
alex79
Witam
firma NOUVEAUX Ltd. warta uwagi ?
bo srodki dosyc drogie sa przynajmniej z oferty ktora mam
Ktos moze obecnie uzywa lub mial wczesniej ? glownie chodzi o Tren Masteron


To mlody lab i drogi ale jakosc top jak masz kase to warto



Mapet 3 lata jak nir wiecej to nie taki mlody

inj ma swierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15095
Witam czy była badana kiedys prima DNA? warto szarpnąć, będzie klepać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4300
Tren ace z domestic można brać czy celowac w inne firmy typu nexiun Medical

luki2212

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Chcesz pewniaka to bierz nexium
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
luki2212
Tren ace z domestic można brać czy celowac w inne firmy typu nexiun Medical


Nexium dobre grzmoty są na ich trenie, dla mnie jeden z lepszych trenów, na równi z starym cyberem czy gotowańcem znajomego. Brałbym nexiuma jeśli masz dostęp.

sztaganek
Witam czy była badana kiedys prima DNA? warto szarpnąć, będzie klepać ?


Też się rozglądam za prima właśnie, zastanawiałem sie nad swissem, ale dill mówi że nexium wypuszcza niebawem prime i że warto chwile poczekać. Sądze że pierwszy wypust na bank będzie dobry lub nawet przesypany i teraz mam dylemat czy swiss, nexium czy jeszcze coś innego.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Ja bym wziął medical. Ladny design, a w środku to co ma być. Znajomy testował testa, oxe i bolda.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Jeśli chodzi o prime to widziałem
Badania tylko andro i na tamta chwile bylo godne polecenia . Nie był to 1 wypust wiec Mysle , ze warto .


P.S środek nie najtańszy . Ilośc i czas tez gra tutaj role , warto wziąć flakon przebadać samemu i będziesz wiedział
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
michasik
Witam, jakie hgh kupić? jakie npp i jakiego propka? pozdrawiam:)


Vertex masz cały zestaw gh akutalnie krązy pierwsza partia więc obstawiam że jest wszystko cacy z zawartościa, krążą jej badnaia przedstawiające zawartość na około 4mg/vial jeśli dobrze pamiętam. Sam kupiłem, wbijam i przechodziłem z innego gh Npp i propa Vertexa biłem i polecam.
Z innych propów jakie ostanio biłem to wellona, genamed, nexium i każdy jeden działał super.
1

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 94 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3342
luki2212
Tren ace z domestic można brać czy celowac w inne firmy typu nexiun Medical


nexium

badania były na forum 128,4mg/ml
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium