SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
Ostatnio u panax pojawił się kisspeptin stosował ktoś może do hcg lub zamiast hcg? Ma to sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Przecież panax to nexium pod nowa nazwa nowy/stary lab

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
franekyeti
Ostatnio u panax pojawił się kisspeptin stosował ktoś może do hcg lub zamiast hcg? Ma to sens?
Osobiście nie brałem, ale dobry kolega brał kisspeptin właśnie z Panaxa do odbloku żeby wspomóc działanie Hcg i sprawdził się bdb, teścia miał na glebie i wywindowało mu to combo teścia do górnych widełek


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-10-04 08:38:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
lodzianin1
Przecież panax to nexium pod nowa nazwa nowy/stary lab


Nexium jeszcze jest dostępny z tego co się orientuje pod swoją nazwa więc raczej to nie to samo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Ten sam garnek po prostu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Eagle13
lordknaga
no to ta reklama na mnie podzialala w 100% od dzisiaj tylko panaks leci
reklamować nic nie muszę bo nie jestem ani producent ani nic w tym stylu a takie anegdotki to sobie chłopcze w buty wsadź


dzieki za info chlopcze, juz se wsadzilem w buty. panax zamowiony, bo nie bedzie zrostow
5

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
lodzianin1
Ten sam garnek po prostu

Panax to wcale nie Nexium pod nowa nazwa ani z tego samego garnka nie wiem skąd te wymysły
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Przybijał ktoś, coś z androxenu? W sumie mi bardziej o sarmy chodzi, ale kieruję się tym, że jak ktoś przybił testa/mastera/primkę i klepało, to i sarmy będą dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Osobiście nie ale jak dobrze kojarzę to już dość długo są na rynku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 141 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2421
lordknaga
Eagle13
lordknaga
no to ta reklama na mnie podzialala w 100% od dzisiaj tylko panaks leci
reklamować nic nie muszę bo nie jestem ani producent ani nic w tym stylu a takie anegdotki to sobie chłopcze w buty wsadź


dzieki za info chlopcze, juz se wsadzilem w buty. panax zamowiony, bo nie bedzie zrostow


Widocznie chłop wbijał i nie miał jak po innych „zrostów” po co dalej drazysz temat
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium