SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125963
"Pax, pax między chrześcijany"

Nie ma po co robić problemu. Obaj macie swoje racje, Wojmir te bardziej fizyczne (jak zwykle podane w nieco "upierdliwy" sposób), a Ty te bardziej metafizyczne.

Mi się podoba to hcg mógłbym kiedyś spróbować.

Teraz kończę kolejny raz hcg z Andro i nadal trzyma poziom
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
hcg to hcg jeśli w środku jest co ma być to nie ma różnicy czy będzie z Polski Rosji czy nie wiadomo skąd i nie ma prawa działać gorzej czy lepiej , zakładajac ze to apteka i była przechowywana odpowiednio i wszystko jest z tym hcg ok
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
lukaszek19831
Panowie takie pytanko po jakim czasie można zrobić badanie przy braniu hgh czy działa i czy coś tam jest ? . Ew podpytam masaz ktoś jakieś info odnosnie Razak hgh ?


Razak gh znam paru chłopa co chwalą ten towarek także śmiało możesz brać.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3950
firma egzo gen co sadzicie?


Zmieniony przez - swinia3 w dniu 04/01/2020 20:26:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
kamilos136
Wojmir28

Nie bądź taki fifarafa, to nie jest kwestia "tych moich badań", tylko zdrowego rozsądku, myślenia. 
To jest identyczna sytuacja jak z d****ami od soli himalajskiej, morskiej, czy jakiejkolwiek innej. 99,9% produktu to zawsze NaCl, 0,01% to "bogactwo minerałów". 1kg zwykłej soli kosztuje 1zł, a himalajskiej 7-10-15zł? Związek chemiczny ten sam, więc jaki może mieć wpływ na organizm, jakiś różny czy taki sam? śladowe ilości czegoś tam innego są bez znaczenia, ale są ludzie co "czują" i wierzą, że ta droższa działa na nich lepiej. 
Wiem, że są ludzie co święcie w to wierzą, bo gdybym ich nie znał, to bym po prostu posądził Cię o dilerkę i próbę łowienia jeleni na jakieś tam wygrzebane z ruskiej apteki HCG, które zalega i trzeba szybko wypchnąć, bo miejsca w lodówce brak. 



Ale się chłopie naprodukujesz...omka, sól himalajska....co tam jeszcze Ci niedouczeni de....le biorą??
Ty pewnie sól drogową wp.....lasz bo, po co inną jak wszędzie jest NaCl.
A nawet jakbyś mnie chciał posądzić o dilerke to co byś zrobił poza napisaniem paru swoich wywodów na forum? Uważaj bo się wystrasze...
Równie dobrze ja mógłbym napisać, że dilujesz patrząc na Twoje niektóre wpisy.
Będziesz mnie straszył, bo boisz się o konkurencję? Daleko mi do tego także bądź spokojny. Wyraziłem swoją opinię na temat towaru, który wbilem i na następny mostek będę próbował sobie ogarnąć to samo, ale widocznie dla Ciebie zrobiło się to niewygodne pisząc o de....ch żyjących w ciemnogrodzie.


Wiadomo, konkurencja dla apteki wjechała, dla pregnylu z MSD, a ja u nich pracuję i muszę coś ściemniać na forum :D Zamiast się tutaj unosić, bo nikt nikogo nie chciał obrażać, to byś się ogarnął, bo wstyd pisać takie pierdoły i się potem upierać.

Jaką opinię, opinię to możesz wyrażać na temat UG. gdzie lab A i B deklaruje 250mg/ml a A ma 300, a B 200, a co tutaj chcesz wciskać, że ruska apteka lepsza od polskiej? Czy może Ruscy mają inne standardy czystości, a może MSD spiskuje przeciwko nam i nam wysyłają niedosypane HCG?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Mnie tam uczono od dziecka , ze wszystko co czerwone i niemieckie to bee
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 714
Panowie lab Keifei ktos miał styczność jakies opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
matisonek
Panowie lab Keifei ktos miał styczność jakies opinie ?

Bardzo dobry i bardzo drogi lab ale musisz uważać na podj**ki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Ja.w

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 171 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1131
swinia3
firma egzo gen co sadzicie?



Zmieniony przez - swinia3 w dniu 04/01/2020 20:26:52


Egzo bilem pare razy zawsze dzialal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej