SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5732
Blazkobb
No według wielu tu ekspertów to po niektórych HCG to torba chce ekspolodwać czyli hcg działa. A jak jaja nie bolą to gips w środku.
Takie durne gadanie to tak jakbym napisał, że wczoraj wbiłem 1ml teścia i na drugi dzień rano nie obudziłem się 5 kg większy, czyli test musi być lipa.


A gdzie tak ktoś napisał, bo nie widziałem tu takich wpisów od tygodni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 1619
Wczoraj nawet , że Magnyl jajec nie urywa XD Tym bardziej Ty piszący, że badanie widziałeś Magnylu. Kup i wyślij sam zbadaj, zobaczysz co jest w środku. Bo idąc twoim tokiem myślenia to ja widziałem gówniane badania endo i ac tylko każdy na te badania patrzy jak świnia w grzmoty. Mój dobry kolega się odblokował na Magnylu i nie, nie pimpuje bo nic mnie z tym labem nie łączy, ale po prostu się tu pare osób uczepiło.

Co drugi dzień jest temat HCG i bolących jaj, a Ty mnie pytasz kiedy było tak pisane...


Zmieniony przez - Blazkobb w dniu 2023-11-15 11:27:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5732
Aha, interesujące. Czyli nikt tak ostatnio nie napisał, ale chciałeś się popisać jaki z ciebie koksiarz i znawca Jakbyś nie kumał, "jajec nie urywa" pisze się odnośnie jakości danego środka/jedzenia/filmu/usługi, czy czegokolwiek i jest to metafora... więc nawet w przypadku HCG nie traktuje się tego terminu dosłownie i ważny jest kontekst.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 1619
Oboje wiemy, że to raczej nie metafora w tym momencie. Były już tematy o spuchniętych jajach w październiku i listopadzie po HCG.
Tak samo farmazony piszące, że imperial to śmietnik i nie działa XD I nie muszę być koksiarzem żeby wiedzieć kiedy ktoś puszcza lipne badanie środka w internet albo jak działa substancja czynna. Za tydzień ktoś badanie puści na Fejsbuczku, że w Magnylu 150% normy i tacy jak Ty zaczną pisać, że top towar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 221 dni Przeczytanych tematów 669
tom2116
Panowie jaki primabolan pewny mam dostęp do swisschem pharma ,melia i vertexa w który celować ?


Vertex ma dobra prime, badania zawartości były wrzucane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8274
Siemanko Panowie. Nie śledziłem na bieżąco tematu a teraz widzę, że porobiło się dużo różnych firm, pewnie dużo wałków i chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda na dzień dzisiejszy? Co warto brać? Jakie firmy są przez was fachowców sprawdzone i polecane. Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 338
Ja to powiem tak, jeśli mam być szczery to po puretrig wbiciu jednorazowo 2500ii czułem lekko działanie po torbie beż żadego teścia itd. Zivafert po wbiciu 2500iu jednorazowo nie był taki sam w działaniu. Nie wiem ja tam wyczuwam akurat trochę hcg aczkolwiek nie to co za pierwszym razem. Z tego co wyczytałem przysadka chyba też po pewnym czasie już nie reaguje w takim stopniu? Ale mogę się mylić bo nie jestem aż tak w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94510 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
polak166rog
Siemanko Panowie. Nie śledziłem na bieżąco tematu a teraz widzę, że porobiło się dużo różnych firm, pewnie dużo wałków i chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda na dzień dzisiejszy? Co warto brać? Jakie firmy są przez was fachowców sprawdzone i polecane. Pozdr.



Do czego masz dojście będzie prościej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8274
Narazie tylko Androchem, monster lab, bm, ale myślę, że nie ma problemu z ogarnięciem jeszcze czegoś innego jeśli będzie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5732
polak166rog
Narazie tylko Androchem, monster lab, bm, ale myślę, że nie ma problemu z ogarnięciem jeszcze czegoś innego jeśli będzie trzeba.


Andro masz pewniaka, możesz robić śmiało zakupy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium