SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 319706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 711 Napisanych postów 1162 Wiek 39 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 18683
Z NEXIUM nie miałem nic , za to ions , mogę śmiało polecić , nie zawiodłem się na żadnym środku

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4276 Napisanych postów 7577 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 389723
Oberyn10
Test Prop tren acet. Nexium czy ions

Firmy zacene. Kwestia czy vial czy ampy i cena.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2176 Napisanych postów 1973 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39313
Lux1980
Panowie , szybka relacja na temat środków z DNA ,
Wczoraj wtloczylem bolda i T 400. Brak dyskomfortu , sok klarowny przezroczysty . Przeszedłem z z Pb Lab , gdzie po Pb miałem stany zapalne , wiem ze to sprawa indywidualna , no ale nie tolerowałem widocznie jakiegoś składnika , Działanie Pb było wzorowe . Chodzi mi głównie o suste z pb. Bo bold wchodził gładko .

w pon bede mastery wbijal DNA, z tego co wiem tez zero bolu ma byc
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 161 Na forum 180 dni Przeczytanych tematów 3561
Lux1980
Z NEXIUM nie miałem nic , za to ions , mogę śmiało polecić , nie zawiodłem się na żadnym środku

Również bazuje na środkach ions ale słyszałem już kilka wypowiedzi że bity test Master i odczucia jakby bity test plus test a na badaniach estro x2 jak normalnie wystrzeliło mam nadzieję że będzie Master badany ions i się zobaczy, ziomek jeszcze leciał tren ions i przeskok na inny lab mniejsza jaki i też niebo a ziemia, zmartwilo mnie to bardzo dobrze że zapas nie zrobiony bo chce wejść na tren i Master i czekam na badania w sumie tylko.

Zmieniony przez - Szymex1986 w dniu 2019-05-04 13:43:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 492 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5705
Oberyn10

A z propa nexium bardzo zadowolony , zero bolu , czysciutko wchodzi i dzialanie wzorowe
Cena propa nexium tez super ions troche drozszy no ale tak czy inaczej oba beda dobre propy

Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 2019-05-04 14:00:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 1310 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22101
Oberyn10

prop nexium leci koleżka i bardzo chwali dziwne że susta go bolała a prop wchodzi zaj**iście, tren enan nexium właśnie skończyłem flakon i kosa więc acet tez na bank bedzie

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 296 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10702
Czy warto Antka z db Pharma lub Platinum testował ktoś ostatnio z tych dwóch planów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13149 Napisanych postów 63501 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 543543
2x OK. 2 spoko laby.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25463 Napisanych postów 259747 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331531
maćkowiak
Czy warto Antka z db Pharma lub Platinum testował ktoś ostatnio z tych dwóch planów

z DB tylko kilka środków testowałem i elegancko
Platinum z opinii dobry lab
wybór masz dobry

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 711 Napisanych postów 1162 Wiek 39 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 18683
Z Platuny przerobiłem deke , enan , a już meta to najlepsza jaka miałem . Cyp 300 z platyny leży i czaka na swoją kolej

Lux 80’

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1