SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
Wookie12
Panowie śmiało mogę brać Turke z andro czy celować w co innego


Andro ma dobry asortyment
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
gmos1
Jak obecnie lab NANDA latają jakieś fejki ? I czy na tabletkach z nandy jest wybity napis firmy ?


O walkach nie słyszałem, bardzo estetycznie wykonanie to cecha tego labu plus bardzo fajny wybór sex produktów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Uene
Wbijal ktoś masteron enan z totpharmy? Dobry jest?


Chwalony na Wyspach lab , ktos gdziesz wrzucal badania testa enana
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
Dostałem w prezencie metę inj firmy hermesanabol ktoś stosował ? Jest sens brania tego tylko w dni treningowe jako przedtreningowka ? Bo słyszałem żeby bić godzinę przed treningiem i pompa kosa . Czuć w ogole już działanie po 1 strzale czy to farmazon jakiś i tak samo jak oral musi się wkręcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 463
Siema jeszcze raz zapytam są jakieś opinie o "Alpha Male Gear"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 11990
Witam czy ktos stosowal ten stanazolol czy jest ok?


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-06-27 16:49:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699700
Wookie12
Dostałem w prezencie metę inj firmy hermesanabol ktoś stosował ? Jest sens brania tego tylko w dni treningowe jako przedtreningowka ? Bo słyszałem żeby bić godzinę przed treningiem i pompa kosa . Czuć w ogole już działanie po 1 strzale czy to farmazon jakiś i tak samo jak oral musi się wkręcić


Metka nie działa doraźne , wbijesz testa przed treningiem i psycha tez zrobi taka sama pompę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
Jano nie wrzucamy tutaj zdjęć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
Panowie miał ktoś do czynienia a z estrem testosteronu w bardzo ciemnym kolorze takim jak tren ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Kiedyś dose miało środki na ciemnym soku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium