SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
alex79
Witam
Panowie
czy sa obecnie fejki Swiss Remedies ?
Ktos sie moze juz spotkal z podrobami.
bo mam okazje dosyc dobrze cenowo wziac
z Swissa Trena-enana i Mastera-enana
to chyba bedzie bardziej pewniejsze niz obecna Alpha Pharma gdzie mnostwo podrobionych wersji lata ?
z gory dzieki za info.


im dluzej bedziesz szukal tym gowno znajdziesz....bierz swissa i nie kombinuj jak kon pod gore

BaconLover
Witam ponownie, pytałem ostatnio o dobrego propa. Jednak w mojej głowie narodził się pomysł żeby zapodac do tego mastera. Polecicie jakiegos dobrego mastera co robi robotę? Z góry dzięki i pozdro.


ions elegancki masteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
iizziikk
Prolongatum i omnadren jest w aptece, ale cena zabija. Na htz jedynie mozna sobie pozwolic przy tych cenach


bilem z aptek niedawno omke...nie wiem czemu jakos nie podchodzila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Koks1000
alex79
Witam
Panowie
czy sa obecnie fejki Swiss Remedies ?
Ktos sie moze juz spotkal z podrobami.
bo mam okazje dosyc dobrze cenowo wziac
z Swissa Trena-enana i Mastera-enana
to chyba bedzie bardziej pewniejsze niz obecna Alpha Pharma gdzie mnostwo podrobionych wersji lata ?
z gory dzieki za info.


im dluzej bedziesz szukal tym gowno znajdziesz....bierz swissa i nie kombinuj jak kon pod gore

BaconLover
Witam ponownie, pytałem ostatnio o dobrego propa. Jednak w mojej głowie narodził się pomysł żeby zapodac do tego mastera. Polecicie jakiegos dobrego mastera co robi robotę? Z góry dzięki i pozdro.


ions elegancki masteron




Nom ions bilem teraz masteron e i polecam. Robi robotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
Koks1000
iizziikk
Prolongatum i omnadren jest w aptece, ale cena zabija. Na htz jedynie mozna sobie pozwolic przy tych cenach


bilem z aptek niedawno omke...nie wiem czemu jakos nie podchodzila



cena czyni cuda, ja jak jest opcja zawsze polecam apteke, a jak kogos nie stac to bierze under a jak nie stac na under to niech idzie i kreatyne se kupi :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24405 Napisanych postów 68090 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537810
Przy 300mg week prolongatum jeszcze znosne, ale bic 700-800week to juz ladne koszta.
Wiadomo ze apteka nr1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
Iixxiikk jak od ciebie wezme jak masz apteke i doplace pln do kazdej paczki bys nie byl stratny :D mi tam az tak na kasie nie zalezy wole jakosc :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24405 Napisanych postów 68090 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537810
Najpierw musialbym miec apteke
Bije sprawdzone ug
Andro
Bioniche
Bm
Pblab
Doszedl kuweit i bardzo sympatyczny tren ace

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
W aptece prolo to koszt rzedu 50-60dych a omo od 90 do 150 nawet, jak kogos stac i ma dojscie do recepty to nie ma o czym gaac nawet nic lepszego sie nie trafi.

sQs_Dziki
krzykacz
sQs_Dziki
enan iran jeszcze trzyma poziom to co lata po kraju? czy sporo fejkow?



W większej częsci EU masz fejki.


w jakie firmy celowac?
bm vedi kenwoo tylko do tego mam dostep w tej chwili
jest cos pewnego z apteki?
jak dzisiaj wyglada sprawa z prolo czy omnadrenem? cena zaporowa i sporo fejkow?
od 2014 nie jestem w temacie


Lece cykl na bm, jak pytalem kazdy chwalil wiec znowu go wzielem.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ta tylko spójrz na stężenie prolo, na gęstość soku i niejednokrotnie bolesnosc. Dla mnie to p******enie że najlepsze bo ma tak samo minusy i dla mnie pierwszy lepszy under wygrywa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
jedyne czego jestes pewien ze jest to zrobione w warunkach labolatoryjnych i to ze jest tam tyle tego co powinno byc, i po tym raczej stanow zapalnych nie powinienes miec a po underach kiedys sie zdarzalo. ale to juz kazdy sam wybiera co kupuje

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium