SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alpha-pharma - nie pasuje kod autentyczności:(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
jestem w posiadaniu induject 250, ale wpisując kod autentyczności wyskakuje mi komunikat ze to może być fake. mial ktos z Was tak wcześniej a mimo to towar byl git? po czym poznac fake'a induject 250? pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 598
nie pamietam dokladnie chyba europharma tez nie jestem pewien jakie to bylo stezenie ale podobalo mi sie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
nie wierz w te kody,nie zawsze sie sprawdzają. Ap nie ma jeszcze wałow mozesz śmiało wbijać.

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
serio? myślałem, że ten kod to wyznacznik oryginalności. Oprócz tego reszta wygląda ok. Zaniepokoiłem się bo koleś od którego kupiłem pytał się mnie czy nie chcę czegokolwiek, prawa jazdy, wszelkich świadectw, bo mówi że podrabiają nawet znaki wodne Towar kupiłem w UK, dałem za 10 strzałów 55 funtów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
wbij szota i idz zbadać poziom wolnego testosteronu i wszystko bedzie jasne

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
ladnie przeplaciles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
WuandeR a myślisz że to legit towar mimo tej niezgodności?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 732
Alpha nie jest podrabiana. Mozesz smialo dawac!!! Bralem mnostowo a jeszcze wiecej mam przygotowane na cyklik. A co do ceny to ogolnie po tyle chodza chyba ze dobrze pogadasz z dilem to kupisz taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
Zybyyy1 jak myślisz czemu wyszło tak z tym kodem? Zdarzyło Ci się to już kiedyś? Nie byłbym taki dociekliwy ale właśnie przestałem bić wałowaną omke i jakbym to jeszcze mial wałka to bym sie chyba pociął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 732
Tak im sie zdarza. Mialem juz kilka takich produktow i ludzie tez mi pisali "boje bo to pierwszy raz ble ble ble" (bez urazy) a potem pytaja co jeszcze moge poradzic im do nandrobolinu (deka jak cos nikt juz potem nie sprawdza tego. Jak narazie jestem pewien tego co mowie na 1000000% sledze temat AP caly czas w uk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 751 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5743
a bolda alpha ma dobrego bo chcę dokupić do tej susty? waliłeś już?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 732
daje zaj.....ie !!! Bralem 2 razy jakis rok temu ostatni. teraz sie przezucilem na innego i normalnie bezbolesny. Mieszam go z 400
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

armidex - spostrzeżenia po 3 dniach

Następny temat

npp+enan. co teraz jest pewnego..

WHEY premium