Jedna z największych wschodzących gwiazd kulturystyki Nick Walker, obecnie przygotowuje się do swojego drugiego występu na Mr. Olympia. W niedawnym wywiadzie z trenerem Hany Rambodem Walker wypowiedział się na temat jednego ze swoich rywali, którzy w tym roku zadebiutują na scenie w Las Vegas. W ubiegłym roku pomiędzy Blessing Awodibu a Nickiem Walkerem było kilka spin. „The Boogieman” ostatecznie nie zdobył kwalifikacji do Mr. Olympia, a „The Mutant” tak. Teraz Blessing z pewnością będzie chciał pokazać, na co go stać, a jego celem będzie oczywiście zajęcie wyższej lokaty od swojego rywala.

Jednak Nick Walker powiedział, że Awodibu ma marne szanse na pokonanie go w Olimpii 2022. W podcaście Hany'ego Ramboda, Walker podzielił się swoimi przemyśleniami na temat Awodibu i tego, na jakie miejsce może liczyć. 

„Starałem się być uprzejmy, powiedzieć, że wykonał dobrą robotę i pogratulować, a on powiedział: „Gdzie jest mikrofon, potrzebuję mikrofonu”. Tak, w zasadzie od tego, wtedy to zaczął. Miło nam się przekomarzało. Kocham Blessing, ale nie ma mowy. To się nie wydarzy w tym roku. Nie. Nie ma go nawet w mojej wizji. Ma bardzo dobrą sylwetkę, bardzo dobrą symetrię, szerokie plecy, wąską talię, ale nie sądzę, żeby jego nogi były godne Olimpii. Ma dobrą górną część ciała, ale po prostu nie ma dobrej dolnej połowy. Nie sądzę, żeby do Olympii urósł o dramatyczny rozmiar. Myślę, że Blessing poradzi sobie bardzo dobrze na swojej pierwszej Olimpii, w 100 procentach. Myślę, że na pewno znajdzie się w pierwszej dziesiątce, ale nie ma go tutaj w mojej wizji”. 

 

„The Boogieman” będzie miał szansę pokazać na scenie, jak prezentuje się przy starych wyjadaczach i młodych debiutanach, którzy chcą zająć ich miejsce. Czy stanowi zagrożenie dla Nicka Walkera? Panowie mają trochę inne sylwetki, ale to sędziowie zdecydują, która z nich prezentuje się lepiej i jest godna tytułu Mr. Olympia.

https://youtu.be/To9EflSRVac

Komentarze (3)
lordknaga

nie stanowi zadnego, walker to jest inny poziom a cala ta "walk" zeby rozkrecic troche show, bo ogladac zawody kulturystyczne przez kilka ostatnich lat na scenie pro to niestety troche jak siedziec na stypie...

2
F1.08

Walker z tymi lydkami wygladajacymi jakby mu sie ktos wyrzygal na nogi powinien ostrozniej sie wypowiadac o " dolnych partiach". Kopyta ma wielkie ale estetyczne wrazenia sa bardzo slabe przez te żyły...

2
meirii

Poza tym awodibu ma lepszą sylwetke

2