W minioną sobotę w Teaneck w stanie New Jersey odbyły się długo wyczekiwane zawody New York Pro 2022. Na scenie rywalizowali zawodnicy z całego świata w dziewięciu kategoriach. Kulturystyka open mężczyzn, Kulturystyka 212, Kulturystyka klasyczna, Męska sylwetka, Kulturystyka kobiet, Figure, Bikini, Kulturystyka kobiet i Wellness. Wszyscy przybyli z nadzieją na zwycięstwo i zdobycie zaproszenia na grudniowe zawody Mr. Olympia.

Tegoroczny sezon kulturystyki rozkręca się pełną parą. W ubiegły weekend kulturyści rywalizowali na scenie podczas zawodów Indy Pro. Wielu wskazywało na Justina Rodrigueza, jako zdecydowanego faworyta w konkursie, jednak wieczór należał do Blessing Awodibu, który wykonał kawał ciężkiej pracy przez ostatni rok. Teraz także obaj kulturyści wzięli udział w New York Pro w ten weekend, a fani pisali już wcześniej, że będzie to rewanż Rodrigueza. Fenomenalny Blessing ponownie wygrał, a Rodriguez ukończył zawody na piątym miejscu. Polskę reprezentował Mariusz Tomczuk, który zdobył dziesiątą lokatę. 

Wyniki New York Pro 2022 Men’s Open

1. Blessing Awodibu

2. Andrea Presti

3. Maxx Charles

4. Theo Leguerrier

5. Justin Rodriguez

6. Emir Omeragic

7. Dorian Haywood

8. Slavoj Bednar

9. Douglas Fruchey

10. Mariusz Tomczuk

 

New York Pro Winners

Men’s Open Bodybuilding: Blessing Awodibu

212 Bodybuilding: Noel Adame

Classic Physique: Neil Currey

Men’s Physique: Kyron Holden

Women’s Bodybuilding: Donna Salib

Women’s Physique: Natalia Abraham Coelho

Bikini: Lauralie Chapados

Figure: Jossie Nathali Alarcon Becerra

Wellness: Sunny Andrews

 

 

Komentarze (3)
F1.08

Idzie jak burza. Obecny trener chyba mu odpowiada bo odkad wspolpracuja idzie gosc do przodu.

1
lordknaga

No dobrze sie poprawil przez rok ale jak by powiekszyl te nogi a przedewszystkim dwoglowe uda to smiem twierdzic ze dalby rade byc w top5 na mro, tylko ze on tez juz najmlodszy nie jest i ma problemy z kolanami, to nie widze, zeby nalozyl duzo wiecej kg na dol...

1
tomixp

Charyzma, charakter, mocno się wyróżnia. Gratulacje i oby to był jego sezon.

0