SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alpha pharma - jak jest rzeczywiście?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4793

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 250
witam, mam 2 opakowania test mixa z alpha pharmu, kody z obu pudelek weszły ale pudełka różnią się odcieniem, jedno jaśniejsze a 2gie ciemniejsze - po za tym nic innego nie odbiega od siebie, przeczytałem różne litanie o alphie i o tym jak ją w polsce wałuja czy do polski trafiają gówniane serie, rzadko bo rzadko ale zdażały mi się stany zapalne po iniekcjach z ich enana - prawdopodobnie dla tego ze miałem już dupe jak sito podziurawiona, generalnie jestem zadowolony z ich sprzętu. Jeden z forumowiczów nawet się wypowiedział , ze to wlasnie po tych odcieniach pudełek można rozpoznac ze jedno to niewypal wiec chcialbym sie zasiegnac waszej opini czy jest o co sraczkowac o czy musze wbic zeby sie przekonac pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24602 Napisanych postów 68272 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538437
Wbic i zrobic badania okaze sie.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Dokładnie tak to można gdybać do usr**j śmierci. Jeden powie tak drugi tak i znowu będzie melodramat na 5 stron :D

Zmieniony przez - Michail2008 w dniu 2014-12-08 13:48:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
A seria ta sama? Czasem nowszy rzut ma inny odcień

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Tematy podwieszone Polskie realia tam pytaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 250
pytałem i odpowiedzi nie dostałem, nie inne serie czcionka wypisu seri tez sie rozni a mam zamiar to pizgac z deka i nie chcialbym nagle zeby mi k**** przestal stac bo przeskocze z dzialajacego tescia na lipe

Zmieniony przez - majestatycznykrzysiu w dniu 2014-12-08 15:50:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Prawda jest taka ze AP wszedzie na swiecie dziala tylko nie w PL, Polakowi nigdy nie dogodzisz, zawsze jakies spiski, kolejny do odstrzalu bedzie SHREE, zawsze jest cos mega a potem ludzie wymyslaja bajki, bij i rosnij, pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 250
wlasnie takich odpowiedzi oczekiwalem, nie rozumiem nie ciekawi tutaj ludzi jak jest z ta alpha?
osobiscie sie nie zawiodłem na ich srodkach
jak tam jakis gostek pisal na konkurencyjnym forum ze jego ziomki wdupcaja po 10 paczek i co paczke ktoras klepie a co ktoras lipa i ze niby po badaniach tej susty wychodzi 60 mg propa i 20mg witb6 to nie wiem czy mam sie smiac czy plakac
Lodzianin jakie jest Twoje zdanie ??


Zmieniony przez - majestatycznykrzysiu w dniu 2014-12-08 21:09:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
mm1986
Prawda jest taka ze AP wszedzie na swiecie dziala tylko nie w PL, Polakowi nigdy nie dogodzisz, zawsze jakies spiski, kolejny do odstrzalu bedzie SHREE, zawsze jest cos mega a potem ludzie wymyslaja bajki, bij i rosnij, pozdro.



mm tu jest Polska i się wszytsko podrabia co jest opłacalne,clena miałem w rękach wała na 100% płaskie litery na pudełku i inny odcień pudełka,jak ma ori to wiadomo ze bedzie działać.Weź przykład naszej omki tez kazdy sie zarzekał jak wałki omki nie mozliwe i co wyszło?
Polska jest takim krajem ze nawet jak toś zrobi dobry ug to jak firma zyska dobre opinie to ktos się zaraz pod nia podszyje,jak masz ori to musi działać i nie ma prawa ma być mniej czy więcej we flakonie.Poza tym teraz nie działające testy nawet z ug trafić to trzeba mieć farta.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Dlatego byłem osobą która cały czas pięła o zamknięcie doping-zdjęcia bo tam tylko pimpownia i anty pimpownia ja do tematu Polskie realia tylko zagladam nie wiem czy się tam z 6 razy wpisałem we wszystkich edycjach.Nie zaglądam bo bym połowę pobanował.Biłem większość dostępnych w pl underów i wszystkie działały jedyne co mnie zniechęcało to bolesność co po niektórych dlatego je zmieniałem.Teraz bije 2 firmy ostatnio i mi pasuje.W tym jedną o która były wojny pół na poł ze działa nie działa ja wbiłem z niej ze 30 flakonów róznych srodków i wszytsko działało,a biłem z różnych partii celowo nie pisze z jakiej firmy bo zaraz bedzie że modzi coś faworyzują,tutaj nie trzeba labów i Bóg wie co zapytaj kolezki który ma pojecie na siłce co wbija kup to samo z tej samej partii i bedzie działać.A takie p******enie mnie tylko denerwuje,testa to najprosciej zbadać zwłaszcza w pl przed cyklem badanie testa 25 zł koszta po kilku iniekcjach powtórka i wydatek kolejnych 25 złoty i olej opinie netowe.A pimperzy dalej niech się spuszczają na temat działania róznych firm.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 250
zrobie badania, wiem ze fejki AP latają po polsce też się z tym spotkałem ale wtedy kody nie wchodzą, mi chodzi o sytułacje gdzie kody wchodza, moje susty mają inne odcienie na opakowaniach ale oba kody weszły na stronie...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

insulina po raz 1.Co i jak

Następny temat

Odblok po 3 miesiacach ?

WHEY premium