SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alpha pharma - jak jest rzeczywiście?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94835 Napisanych postów 364843 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670236
nie kombinuj skoro juz kupiłes,poza tym przez monitor nikt ci nic nie powie.A testy wałowac mało komu się opłaca.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Wchodzą kody= towar legit, nie ma innej opcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
Większość poważnych firm międzynarodowych do europy wschodniej i Afryki pcha towar drugiej kategorii nie zdziwiłbym się specjalnie gdyby AP robiła podobnie bo to normalne działanie biznesowe a jak jest naprawdę to i tak się nie dowiemy w każdym razie w którymś temacie było badanie testa po AP i wypadło słabo jakby towar był zaniżony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
jakosciowo odstaja rozne firmy, ale i tak pozostaja porownywalne, undery sa zanizone, niekture nawet bardzo, i tez zdazaja sie walki typu ze w mixie jest tylko jeden ester i tez mocno zanizony, w primobolanie jest prop, sam testuje srodki nie badam krwi i serio panowie, mozna sie przejechac, alpha trzyma te 60 do 85% ( dla porownania apteczne srodki musza miescic w przedziale 93 do 97% zeby przejsc kontrole jakosci )

parametry z reguly sa dwa, czystosc srodka i koncentracja aktywnej substancji, czesto srodki maja mala czystosc, i tez mala koncentracje, wiekszosc underow celuje w przedzial powiedzmy 70%, te lepsze, zdazaja sie takie kture maja 8% czystosci i 30% deklarowanej koncentracji, i przy stosowaniu tych srodkow tez testosteron bedzie podbity wiec... badania chromatograficzne sa drozsze od badania krwi ( okolo 200 zlotych za jedna probke ) ale duzo bardziej dokladne i oddaja pelny obraz tego co w pupe wbijamy :D


Zmieniony przez - GroW w dniu 2014-12-08 23:29:12

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 250
https://www.sfd.pl/Wyniki_badań-t1053008.html
w tym oto poście kolega Mocny275 napisał, że pizgał 750-1500mg deci tygodniowo przez kilkanascie tygodni i lipa zero działania (ja osobiscie sie boje deci ponad 400mg/week) natomiast, że susta super a że śledzę forum juz pare lat to jestem w stanie mu uwierzyć wiec jak przy takiej dawce deca go nie porobiła? paru znajomych też mowiło mi że jeden propek alpha super chodza nabuzowani a zmienią na inna partie i chodzą zamuleni - wiem nie można uznać tego za wyznacznik...

Zmieniony przez - majestatycznykrzysiu w dniu 2014-12-09 01:39:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
mi tez alpha nie lezy ostatnio - mowie tylko o enanie bo nie wiem jak reszta ale bralem czesniej prolke z apteki przy 500mg lecial exe 12,5e3d przez rok prawie juz i bylo ok, zmienilem na alphe po 3tyg mnie lamie w karku poszedlem na badania estro zbite w ch** a bralem ok 5tyg-tyg, zmienilem na cybera po 3tyg dawke znowu zwiekszylem do 12,5ed i bylo ok wiec albo alpha cudownie mniej konwertuje albo jest zanizona (badan bez gornej normy u mnie lab nie robi ;/ ) ale to moje zdanie tylko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
ja nie jesatem pimpem anty pimpem....powiem ci ze bez badan nic nie udowodnisz sobie jak i innym...sam skonczyłem ost enan+susta z AP robione badania i wyszło ze towar legit...wiec bez badan nic ci nie da.tylko gdybanie...z testami jw łodzian napisał idzie sprawdzic no jeszcze deke ewentualnie bo prolka wypier...jak dobry towar a reszta to losowanie...wiec najlepiej bic testy ,mety,anapolony gdzie wiadomo ze działa to raz a 2 zawsze mozna zrobic panel watrobowy i tez wyjdzie ze działa jak powinna....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
Michail2008
Większość poważnych firm międzynarodowych do europy wschodniej i Afryki pcha towar drugiej kategorii nie zdziwiłbym się specjalnie gdyby AP robiła podobnie bo to normalne działanie biznesowe a jak jest naprawdę to i tak się nie dowiemy w każdym razie w którymś temacie było badanie testa po AP i wypadło słabo jakby towar był zaniżony.


przeciez AP nie idze bezposrednio do PL;) wszystko idzie najpierw do UK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Nie wszystko idzie do UK. Dzialajace kody nie sa zadnym wyznacznikiem w przypadku Alphy, musieliby algorytm poprawic czy tam kij wie co by te kody u nich mialy sens.
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

insulina po raz 1.Co i jak

Następny temat

Odblok po 3 miesiacach ?

WHEY premium