Cały czas czekamy aż najsilniejszy człowiek świata Hafthor Björnsson znajdzie godnego siebie następcę. Od czasu wygranej walki z Eddie Hallem, brakowało mu motywacji i schudł 6 kilogramów. Jednak po krótkiej niedyspozycji wrócił do treningów i mówi, że wie jak ma wyglądać jego sportowa przyszłość. Trochę ze skrajności w skrajność, bo wykonuje nawet trzy treningi dziennie.

Hafthor opublikował nowy film na YouTube, w którym wysłał wiadomość do Tysona Fury. Panowie już jakiś czas temu dawali sygnały, że chcieliby się ze sobą zmierzyć na ringu.

„Trenuję trzy razy dziennie z jakiegoś powodu… Coś się zaczyna dziać na temat walki między mną a Tysonem Furym. Może się to zdarzyć w listopadzie”.

Björnsson następnie ujawnia, że ​​rozmawiał z ekipą Fury'ego, która chciała zaplanować walkę już na wrzesień. Nie mogli dojść do porozumienia, ponieważ Hafthor nie zdążyłby się przygotować. 

„Zasadniczo potrzebuję tylko umowy. Tak więc przed Tysonem Fury i jego zespołem stoi wielkie wyzwanie. Przyślą mi umowę, podpiszę ją, abyśmy mogli mieć ją oficjalnie. Chcę to potraktować poważnie. Jestem gotowy. Będę walczył z Tysonem Furym gdziekolwiek, o każdej porze. Zróbmy to w listopadzie”.

 

Björnsson wierzy, że przy dobrym przygotowaniu miałby szansę pokonać Fury'ego, dlatego chce potraktować to poważnie. Tyson Fury nie odpowiedział jeszcze Hafthorowi Björnssonowi, ale prawdopodobnie wkrótce to zrobi. Obaj mężczyźni są dobrymi przyjaciółmi, ponieważ Fury odwiedził Hafthora tuż przed jego walką z Eddie Hallem. Tyson przeszedł na bokserską emeryturę, ale powiedział, że jest gotów wrócić na mecz pokazowy. Pięściarz powinien wykorzystać tę doskonałą okazję do powrotu, bo walka z siłaczem Hafthorem Björnssonem z pewnością będzie bardzo głośna i przyciągnie sporą publiczność. 

https://youtu.be/Ad4wpOAHCFw

Komentarze (0)