SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 579
Omega lab, czy to fake? Kolor jak przezroczysty konsystencję wodnista, sprawdziłem kod na stronce producenta i niby ok, znacie ten lab?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Kolor i gęstość nie ma znaczenia
Nie słyszałem zeby ktos kiedykolwiek pytal tu gdzieś o ten lab
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 579
Czy to nie jest tak że testosteron enanthate powinien być oleisty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Nie,miałem rozne laby,jednen gęstszy innybardziej jak woda to pewnie też zależy na jakim oleju jest robiony
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
Dokladnie nośnik nie ma nic wspólnego z dzialaniem/stężeniem
Są firmy co robią Na gęstym oleju chociaż od tego raczej się odchodzi a wchodzą w oleje "wodniste"
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 579
A androchem komentarze w necie same pozytywne, to bardzo popularny lab w uk Chodzi mi o testosteron enanthate i hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
Smialo wbijaj andro od lat na rynku i trzyma fason
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3058
Kojarzy ktoś firmę OXYDINE METABOLICS ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
Soda antek ma 100 tabs faktycznie po 50 mg czy 25?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60353
Antek Sody pakowany jest po 50tabl 50mg
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium