SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1263444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2167 Napisanych postów 4166 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290783
Skoro kupujesz z nieznanych źródeł to tak bywa ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8714 Napisanych postów 15017 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318673
Balkan ma bdb opinie ja sie z labem nie spotkałem akurat. No i w starej szacie byly waly jak wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14051
Amg27
Skoro kupujesz z nieznanych źródeł to tak bywa ...

Nie skreslilem tego zrodla za to .I dlugo jeszcze na nim pojade jedna wpadka nic nie zmienia jak dla mnie taki towar dostalI to puscilI i tyle chajs dostalem z powrotem , wszystko zawsze dziala albo mam placebo przez prawie 3 lata ;)
Temat jest orginal fake I faktem jest ze balkan jest walowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 18986 Napisanych postów 68098 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 563744
Bałkan spoko lab, co brałem zawsze dobrze hulało. Najmilej wspominam hexe i antoniusza
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2705
No mi się trafiła wyj**ka npp z Bałkana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 304 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 220298
Teraz biorę ostatki test cypio z Bałkana i działa kody wchodzą na stronie . Tylko teraz u mnie ciężko dostępny brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 387 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2194
Horacy11
GwiazdekTorun
Dna Sky ktos leci teraz moze antka ture npp?

Antka DNA ziomek leci ladnie nabija. Sky laba tez chwala.

Npp moze info z tych labow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8714 Napisanych postów 15017 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318673
U mnie zawwze dominowal genamed z npp aktualnie nie bylo i chlopaki przechodzili na dna. Nikt nie narzeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 308 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 8124
Fakt NPP genameda moje ulubione biłem biłem też npp dna. Też ok

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 323 Napisanych postów 470 Wiek 40 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2772
rogidogi
GwiazdekTorun
Dna Sky ktos leci teraz moze antka ture npp?

Npp lece klepie dobrze. Dorzucam niedlugo do tego wino olej Dna.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya