SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1453440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10638 Napisanych postów 17059 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 329014
Ladny zonk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13980 Napisanych postów 29685 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 204257
Teraz każdy zaglada do lodówki co tam ma

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 1158 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37534
Ja milem pakowane 10szt a nie te osobne kartoniki. Lipa jak nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10638 Napisanych postów 17059 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 329014
Podaj nr partii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 56578 Napisanych postów 314067 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1508747
diablo1
Uważajcie na gh imperiala. Sam nie spotkałem się z negatywna opinia, tutaj tez chyba badany a na pewno chwalony.
U mnie wyszła lipa
Po miesiącu stosowania:
Badanie bylo zrobione po przyjęciu 5j i odczekaniu 3h od przyjęcia.
W trakcie bite 3j codziennie.
Przechowywane prawidłowo.
Przed stosowaniem:
Gh 8,26 norma 0,126-9,880
Igf 188 norma 88,1-224
Po prawie miesiącu stosowania:
Gh 2,47
Igf 129 normy te same
Spotkał się ktoś z walkami???

Wrzuc fotki bo ciekaw jestem .wrzuc w temacie ze zdjeciami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 751 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7368
Są wały gh Imperiala, piszą o tym nawet na stronie.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 751 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7368
Widocznie dostałeś podróbke, zajmy ostnio też dostał. Róźnica jest w wielkości viali, nadruku na kasplach.

Masz hologram z kodem? Wpisz na stronie, jak będzie błedny wyskoczy Ci info bys się z nimni skontaktował, sprawdzą kod w swojej bazie i dadzą Ci odpowiedź czy masz oryginał od nich czy podróbe.

Wszystko co dobre jak widac podrabiają. Grunt to pewne źródło. Ja na swoim nigdy jeszcze nie nie zawiodłem i dill już o fejkach mówił juz kilkanaście tygodni temu jak jeszcze nie było a już przecieki były że będzie ktoś podrabiał.
1

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
truska45
będę w domu , to podeślę zdj wałka, tak jak Przemek mówi kapsel i brak napisu na nim i butelka, no i oddzielnie pakowane miał kolega.

To nie jest żaden wał tylko stara paria, niższy vial, kapsel bez napisu. Te viale, kolory kapsli zmieniały się kilkakrotnie.
Mam badania tej parti ostatniej w małych boxach 10iu, zawartośc jest ok.
Powielacie głupote którą ktoś rozpowiedział, bo już kilka razy o tym słyszałem jak ktoś mówił że to wał.

Prawdziwy fejk wygląda identycznie jak oryginał, ma kapsle z napisem Imperial.

Pewne info.
1

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
cruzerr
truska45
będę w domu , to podeślę zdj wałka, tak jak Przemek mówi kapsel i brak napisu na nim i butelka, no i oddzielnie pakowane miał kolega.

To nie jest żaden wał tylko stara paria, niższy vial, kapsel bez napisu. Te viale, kolory kapsli zmieniały się kilkakrotnie.
Mam badania tej parti ostatniej w małych boxach 10iu, zawartośc jest ok.
Powielacie głupote którą ktoś rozpowiedział, bo już kilka razy o tym słyszałem jak ktoś mówił że to wał.

Prawdziwy fejk wygląda identycznie jak oryginał, ma kapsle z napisem Imperial.

Pewne info.

No i to sie wlasnie moze zgadzac. Bo te male dzialaly na bank. Jak i duze bo duze sam bilem a male u mnie poszlo z 20 op i chlopy zadowolone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2942 Napisanych postów 35589 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 256336
Wszystko teraz wałowane , wiec trzeba kupować te dobre %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

cutz