SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 319607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3818 Napisanych postów 9802 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288318
Ladny zonk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3133 Napisanych postów 7414 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 102208
Teraz każdy zaglada do lodówki co tam ma

omerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 178 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14133
Ja milem pakowane 10szt a nie te osobne kartoniki. Lipa jak nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3818 Napisanych postów 9802 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288318
Podaj nr partii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25462 Napisanych postów 259738 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331517
diablo1
Uważajcie na gh imperiala. Sam nie spotkałem się z negatywna opinia, tutaj tez chyba badany a na pewno chwalony.
U mnie wyszła lipa
Po miesiącu stosowania:
Badanie bylo zrobione po przyjęciu 5j i odczekaniu 3h od przyjęcia.
W trakcie bite 3j codziennie.
Przechowywane prawidłowo.
Przed stosowaniem:
Gh 8,26 norma 0,126-9,880
Igf 188 norma 88,1-224
Po prawie miesiącu stosowania:
Gh 2,47
Igf 129 normy te same
Spotkał się ktoś z walkami???

Wrzuc fotki bo ciekaw jestem .wrzuc w temacie ze zdjeciami .

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 426 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4938
Są wały gh Imperiala, piszą o tym nawet na stronie.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Widocznie dostałeś podróbke, zajmy ostnio też dostał. Róźnica jest w wielkości viali, nadruku na kasplach.

Masz hologram z kodem? Wpisz na stronie, jak będzie błedny wyskoczy Ci info bys się z nimni skontaktował, sprawdzą kod w swojej bazie i dadzą Ci odpowiedź czy masz oryginał od nich czy podróbe.

Wszystko co dobre jak widac podrabiają. Grunt to pewne źródło. Ja na swoim nigdy jeszcze nie nie zawiodłem i dill już o fejkach mówił juz kilkanaście tygodni temu jak jeszcze nie było a już przecieki były że będzie ktoś podrabiał.
1

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
truska45
będę w domu , to podeślę zdj wałka, tak jak Przemek mówi kapsel i brak napisu na nim i butelka, no i oddzielnie pakowane miał kolega.

To nie jest żaden wał tylko stara paria, niższy vial, kapsel bez napisu. Te viale, kolory kapsli zmieniały się kilkakrotnie.
Mam badania tej parti ostatniej w małych boxach 10iu, zawartośc jest ok.
Powielacie głupote którą ktoś rozpowiedział, bo już kilka razy o tym słyszałem jak ktoś mówił że to wał.

Prawdziwy fejk wygląda identycznie jak oryginał, ma kapsle z napisem Imperial.

Pewne info.
1

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
cruzerr
truska45
będę w domu , to podeślę zdj wałka, tak jak Przemek mówi kapsel i brak napisu na nim i butelka, no i oddzielnie pakowane miał kolega.

To nie jest żaden wał tylko stara paria, niższy vial, kapsel bez napisu. Te viale, kolory kapsli zmieniały się kilkakrotnie.
Mam badania tej parti ostatniej w małych boxach 10iu, zawartośc jest ok.
Powielacie głupote którą ktoś rozpowiedział, bo już kilka razy o tym słyszałem jak ktoś mówił że to wał.

Prawdziwy fejk wygląda identycznie jak oryginał, ma kapsle z napisem Imperial.

Pewne info.

No i to sie wlasnie moze zgadzac. Bo te male dzialaly na bank. Jak i duze bo duze sam bilem a male u mnie poszlo z 20 op i chlopy zadowolone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1889 Napisanych postów 33938 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248902
Wszystko teraz wałowane , wiec trzeba kupować te dobre %)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1