SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28743
Xades111
Androchem, ions środki pewne? Czy znacie jakieś by szukać w razie czhei czegoś jeszcze



Zmieniony przez - Xades111 w dniu 2024-01-05 21:21:09

Śmiało możesz brać, mozesz tez zwrócić uwagę na vertex i nexium, przeważnie z tych 4 labow szukam środków, kiedyś też miałem wellone ale nie wiem jak teraz z tym z jakością środków

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lasican1
Michass90
Dziś poleciał pierwszy strzal Menta 25mg . Zobaczę jak będzie dlatego zaczynam od 25mg by zobaczyć jak zaareaguje co 2dzien będzie szedł Ment więc jestem ciekaw i będę pisał jak będzie szło


Świetnie ale to nie temat od takich rzeczy załóż swój dziennik i prowadź monolog bo już powoli żałosne się robi czytanie tego jak w każdym temacie wypowiadasz się nie na temat


Sorki śpiący sie robiłem i dlatego napisałem tu to przez pomyłke na pół śpiący więc wybacz

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Michass90
lasican1
Michass90
Dziś poleciał pierwszy strzal Menta 25mg . Zobaczę jak będzie dlatego zaczynam od 25mg by zobaczyć jak zaareaguje co 2dzien będzie szedł Ment więc jestem ciekaw i będę pisał jak będzie szło


Świetnie ale to nie temat od takich rzeczy załóż swój dziennik i prowadź monolog bo już powoli żałosne się robi czytanie tego jak w każdym temacie wypowiadasz się nie na temat


Sorki śpiący sie robiłem i dlatego napisałem tu to przez pomyłke na pół śpiący więc wybacz


Michaś ale pomysł z własnym tematem nie jest głupi , zapisuj efekty i samopoczucie . Sam mam dwa viale i się czaje na menta to będę czytał .
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 572 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7616

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Mieszane ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3068
Oxa andro czy panax?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Adrianekk84
Oxa andro czy panax?


Andro . Panax ma wzloty i upadki w tym temacie . Koledze zamotałem sztukę to przytył 2kg na początku ...meta , może meta + wino. Drugi za to brał 2 sztuki i chwalił . Moje 5 groszy tylko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Monster Lab, opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Sector27
Monster Lab, opinie?


Gdzieś też o Monster pytałem to lab zbiera dobre opinie nawet Przemo go chwalił więc lab pewny
1

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium